cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Solvina Original mycí pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycí pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů.
Solvina Solmix mycí pasta, 10 kg
Zenit Solvina
Solvina Solmix mycí pasta, 10 kg
Kód: 07837
Kód dod.: 791006
EAN: 8594004378606
80%
584.90 Kč
58.49Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Fronton®
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Kód: 2503348
Kód dod.: 433045
EAN: 8591235029291
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502376
Kód dod.: 731909
EAN: 5999109545923
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells – náhradní náplň 19 ml přináší do vašeho domova uklidňující a osvěžující vůni levandulové louky spojenou s jemnými tóny modrých kvítků.
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, 1 l
Kód: 2501560
Kód dod.: 702179
EAN: 8594187140212
 
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s intenzivní vůní.
Spokar Brusný disk suchý zip, typ 2M4, zrno - umělý korund, průměr 125 mm, č. 40, balení 25 ks
Spokar®
Spokar Brusný disk suchý zip, typ 2M4, zrno - umělý korund, průměr 125 mm, č. 40, balení 25 ks
Kód: 2503337
Kód dod.: 558162
EAN: 8593534870628
 
21.90 Kč
22 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Broucisí kotouč suchý zip, zrno - umělý korund, pro broušení dřeva a kovů.
-1%Sleva
Spokar Brusný disk suchý zip, typ 2M4, zrno - umělý korund, průměr 125 mm, č. 120, balení 25 ks
Spokar®
Spokar Brusný disk suchý zip, typ 2M4, zrno - umělý korund, průměr 125 mm, č. 120, balení 25 ks
Kód: 2503340
Kód dod.: 558166
EAN: 8593534870659
 
16.90 Kč
17 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Broucisí kotouč suchý zip, zrno - umělý korund, pro broušení dřeva a kovů.
-1%Sleva
Spokar Brusný disk suchý zip, typ 2M4, zrno - umělý korund, průměr 125 mm, č. 60, balení 25 ks
Spokar®
Spokar Brusný disk suchý zip, typ 2M4, zrno - umělý korund, průměr 125 mm, č. 60, balení 25 ks
Kód: 2503338
Kód dod.: 558163
EAN: 8593534870635
 
19.90 Kč
20 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Broucisí kotouč suchý zip, zrno - umělý korund, pro broušení dřeva a kovů.
Agro Kristalon Muškát, hnojivo na muškáty, 500 g
Kristalon™
Agro Kristalon Muškát, hnojivo na muškáty, 500 g
Kód: 62499
 
EAN: 8594005001534
100%
137 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické, vodorozpustné hnojivo s unikátním složením a aktivátorem kvetení. Udržuje rostliny stále v intenzívním růstu, se silnými a dlouhými výhony.
AKCE
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, pecky, 1 kg
BALtech
BALTECH hydroxid sodný k čištění odpadů, pecky, 1 kg
Kód: 2501756
Kód dod.: 625908
EAN: 8591235077049
 
119 Kč
119Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky. Nejen k čištění kotlů, potrubí a odpadů.
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
Kód: 2500970
Kód dod.: 14457
EAN: 085715962096
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s hovězím masem je určena pro každodenní krmení psů.
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Kód: 2501707
Kód dod.: 702192
EAN: 8594187141561
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou květinovou vůní každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů.
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Kód: 2503600
Kód dod.: 106176
EAN: 4015962157149
 
227 Kč
454Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrokombinační lak odolný vůči oděru se zvlášť vysokou kryvostí, je stabilní, trvale odolný vůči mytí v mycích linkách a diskům nabízí dlouhodobou ochranu před odlétajícími kamínky a posypovou solí.
AKCE
-17%Sleva
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
49.90 Kč
59.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný antiperspirant, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení.
Motip Rallye akrylátový lak na disky, stříbrný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, stříbrný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
232 Kč
386.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní akrylátový lak speciálně určen na disky kol, především vhodný na ocelové disky i disky z lehkých slitin.
AKCE
-3%Sleva
Belton barva na radiátory ve spreji, slonová kost, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, slonová kost, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
209 Kč
215 Kč
522.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na bázi nitrokombinačních pryskyřic. Určen na lakování radiátorů, které se zahřívají na teploty 80 do 120 °C. Díky tomuto spreji budete mít ulehčenou práci při lakování radiátorů.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
AKCE
Lazurol S1002 lesk, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol S1002 lesk, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504024
Kód dod.: 243122
EAN: 8595073020151
 
219 Kč
292Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen k vrchním transparentním nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a kovů, např. dřevěných obložení stěn a stropů, kovových doplňků, dřevěných a kovových zábradlí v interiérech a exteriérech.
Mako brusný špalík korek, 100 × 40 × 60 mm
Mako color
Mako brusný špalík korek, 100 × 40 × 60 mm
Kód: 2503392
Kód dod.: 555191
EAN: 4002168818851
 
81.90 Kč
82 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Color brusný špalík korek o rozměrech 100 × 40 × 60 mm, lisovaný přírodní korek, zakulacené rohy, pro broušení rovných a zaoblených ploch.
Knauf Uniflott stěrková hmota pro tmelení sádrových desek, 5 kg
Knauf
Knauf Uniflott stěrková hmota pro tmelení sádrových desek, 5 kg
Kód: 2503385
Kód dod.: 517190
EAN: 4003982162830
 
375 Kč
376 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální stěrková hmota pro tmelení sádrových desek Knauf. Používá se také pro vyrovnání nerovností ploch. Je určena pro vnitřní použití.
Leiva pracovní rukavice polomáčené s květinovým potiskem, velikost 7, 1 pár
CXS®
Leiva pracovní rukavice polomáčené s květinovým potiskem, velikost 7, 1 pár
Kód: 2507935
Kód dod.: 598856
EAN: 8591940161026
 
23.90 Kč
24 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice Leiva kombinují funkčnost a atraktivní vzhled díky veselému květinovému potisku.
AKCE
-46%Sleva
Odol Junior dětská zubní pasta, mátová, 95 % přírodní,  6-12 let, 50 ml
Odol®
Odol Junior dětská zubní pasta, mátová, 95 % přírodní, 6-12 let, 50 ml
Kód: 2306889
Kód dod.: 888032
EAN: 5054563206312
80%
12.90 Kč
23.90 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol zubní pasta Junior s fluoridem je speciálně navržena zubními lékaři pro děti ve věku 6-12 let. Má svěží mátovou příchuť a obsahuje 95 % složek přírodního původu.
AKCE
-1%Sleva
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, magnólie a růže, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, magnólie a růže, 5 l
Kód: 2501556
Kód dod.: 702181
EAN: 8594187145361
 
217 Kč
219.90 Kč
43.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s vůní magnólie a růže.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.