cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
225 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, polystyren, pěnové hmoty atd. Výroba okenních a dveřních rámů, výroba vrstvených panelů.
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
TZMO - Matopat
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
Kód: 2407183
Kód dod.: MA-167-GLMM-092
EAN: 5900516106133
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti, které nejen chrání, ale i stylově doplňují váš vzhled díky barevným vzorům.
-5%Sleva
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
36 Kč
38 Kč
36Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
mini jednostranný oční aplikátor pěnový aplikátor lze použít do magnetického boxu Duo
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu, svěží podpaží a navíc bez skvrn na oblečení.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Kód: 2509062
Kód dod.: 30.895
EAN: 4052136305548
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Artdeco v odstínu 895 Venus nabízí jemný a elegantní tón se sametově třpytivou texturou, j
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Kód: 2508365
Kód dod.: 820303
EAN: 5901887028932
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám dokonalou péči s Ziaja krémem na ruce s hedvábnými proteiny a provitamínem B5.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn před praním, vhodný pro barevné i bílé prádlo.
AKCE
-13%Sleva
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Well Done
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Kód: 1703954
Kód dod.: 712336
EAN: 5998466119549
90%
51.90 Kč
59.90 Kč
25.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraní usazené zbytky po používaní pracího prostředku, odstraní vodní kámen, což prodlužuje životnost pračky, odstraňuje nepříjemné pachy.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Kód: 2204426
Kód dod.: 843088
EAN: 5900017102467
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení Fresh Kick s mátovou a kaktusovou vodou okamžitě osvěží pleť po holení a hydratuje ji až po dobu 24 hodin.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
 
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Kód: 2509060
Kód dod.: 30.815
EAN: 4052136305524
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stíny na oči Artdeco v odstínu 815 Earth nabízejí jemný přírodní odstín a sametově třpytivý povrch,
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.