cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0603 slonová kost, 700 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503757
Kód dod.: 353955
EAN: 8592474003172
 
332 Kč
474.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
-6%Sleva
Essence tvářenka soft BAKED 40 Think Pink, 4,5 g
Essence
Essence tvářenka soft BAKED 40 Think Pink, 4,5 g
Kód: 2601937
Kód dod.: ES584618
EAN: 4059729584618
 
72 Kč
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte svěží a prozářené líčení díky tvářence essence Soft Baked 40 Think Pink. Růžový tón inspiro
Tatrachema Toro čisticí pasta, na neleštěné hliníkové a smaltované nádobí, 200 g
Tatrachema Toro
Tatrachema Toro čisticí pasta, na neleštěné hliníkové a smaltované nádobí, 200 g
Kód: 07523
Kód dod.: 742010
EAN: 8585003920064
99%
34.90 Kč
174.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící pasta na neleštěné smaltované a hliníkové nádobí, keramické obklady, umyvadla, vany a jiné. Odstraňuje mastnotu, nečistoty a připáleniny.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Elmex Expert Precision Interdental zubní kartáčky pro mezizubní péči, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental zubní kartáčky pro mezizubní péči, 2 ks
Kód: 2602069
Kód dod.: 897053
EAN: 8718951760820
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Expert Precision Interdental zubní kartáčky jsou určeny pro důkladné čištění mezizubních prostor.
Leiva pracovní rukavice máčené v polyuretanu s květinovým potiskem, velikost 8, 1 pár
CXS®
Leiva pracovní rukavice máčené v polyuretanu s květinovým potiskem, velikost 8, 1 pár
Kód: 2508740
Kód dod.: 598858
EAN: 8591940215507
 
23.90 Kč
24 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice Leiva kombinují ochranu, pohodlí a styl. Díky máčení v polyuretanu (PU) poskytují výbornou odolnost proti oděru, prořezání a mechanickému poškození, přičemž zůstávají pružné a příjemné na dotek.
Vileda SuperMocio kýbl se ždímacím košem
Vileda®
Vileda SuperMocio kýbl se ždímacím košem
Kód: 19354
Kód dod.: 577137
EAN: 4003790105111
 
309.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní kýbl se spirálovým ždímačem k třásňovým mopům.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Kód: 2210324
Kód dod.: 795395
EAN: 8008970043708
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická vonná svíčka TESORI je vyrobena z vysoce kvalitních vosků a esenciálních olejů a šíří intenzivní vůni.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504112
Kód dod.: 217132
EAN: 8595073022117
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 06 Wake Me Up Before You Coco 2,5 g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 06 Wake Me Up Before You Coco 2,5 g
Kód: 2500401
 
EAN: 4059729511119
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby byly rty hebké a přitažlivé v jakémkoli ročním období, potřebují specifickou péči. S balzámem na
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 675712
EAN: 5904517427457
100%
60 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Bros je určena do elektrického odpařovače a poskytuje účinnou ochranu proti komárům, mouchám a dalšímu létajícímu hmyzu.
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Dove®
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Kód: 2502054
Kód dod.: 795017
EAN: 8720181222634
 
104.90 Kč
262.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s kokosovým olejem a mandlovým mlékem pro hydratovanou, jemnou a vyživenou pokožku.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu a svěží podpaží. Ženy v Indii ve svých rituálech krásy používají kokosový olej k ošetření pokožky již více než 4 000 let.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
289 Kč
1 156Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Kód: 2504134
Kód dod.: 243261
EAN: 8591235039283
 
327 Kč
436Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Rohožka guma a kokos 40 x 60 cm
Neuvedeno
Rohožka guma a kokos 40 x 60 cm
Kód: 2508955
Kód dod.: 588270
EAN: 0725765498311
100%
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rohožka kombinující gumu a kokosová vlákna je praktickým a odolným řešením pro vstupy do domácností nebo kanceláří.
Spokar zlatý vlas váleček na malování do roku s držákem, 105 mm
Spokar®
Spokar zlatý vlas váleček na malování do roku s držákem, 105 mm
Kód: 2503131
Kód dod.: 540281
EAN: 8593534672086
 
199 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Váleček Zlatý vlas rohový je určený pro dokončovací malířské práce - domalovávání vnitřních rohů na hladkých a jemně hrubých površích.
Nivea Rose & Almond oil sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Rose & Almond oil sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505902
Kód dod.: 794968
EAN: 5900017062419
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlujte svou pokožku i smysly při každém sprchování! Užijte si ten skvělý pocit hebkosti a hydratace díky šetrnému složení - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Roses.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
619 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během pár minut získáte lesklou manikúru s efektem gelových nehtů. S lakem essence 18 WHAT'S POPPIN
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Papírny Moudrý FeroBand
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Kód: 64120
Kód dod.: 675172
EAN: 8594021250671
96%
17.90 Kč
17.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt samců 4 druhů potravinových molů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.