cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Leiva pracovní rukavice máčené v polyuretanu s květinovým potiskem, velikost 8, 1 pár
CXS®
Leiva pracovní rukavice máčené v polyuretanu s květinovým potiskem, velikost 8, 1 pár
Kód: 2508740
Kód dod.: 598858
EAN: 8591940215507
 
23.90 Kč
24 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice Leiva kombinují ochranu, pohodlí a styl. Díky máčení v polyuretanu (PU) poskytují výbornou odolnost proti oděru, prořezání a mechanickému poškození, přičemž zůstávají pružné a příjemné na dotek.
Elmex Expert Precision Interdental zubní kartáčky pro mezizubní péči, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental zubní kartáčky pro mezizubní péči, 2 ks
Kód: 2602069
Kód dod.: 897053
EAN: 8718951760820
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Expert Precision Interdental zubní kartáčky jsou určeny pro důkladné čištění mezizubních prostor.
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Drutep
Drutep barva do domácnosti na kov a dřevo v prášku, stříbrná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
54.90 Kč
10 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedná se o stříbrný prášek, který se dodává i s potřebným množstvím laku. Používá se pro nátěry dřevěných rámečků, dekorování šišek apod.
Lazurol S1002 lesk, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol S1002 lesk, lak na kov a dřevo, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504024
Kód dod.: 243122
EAN: 8595073020151
 
235 Kč
313.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen k vrchním transparentním nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a kovů, např. dřevěných obložení stěn a stropů, kovových doplňků, dřevěných a kovových zábradlí v interiérech a exteriérech.
Mako brusný špalík korek, 100 × 40 × 60 mm
Mako color
Mako brusný špalík korek, 100 × 40 × 60 mm
Kód: 2503392
Kód dod.: 555191
EAN: 4002168818851
 
81.90 Kč
82 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Color brusný špalík korek o rozměrech 100 × 40 × 60 mm, lisovaný přírodní korek, zakulacené rohy, pro broušení rovných a zaoblených ploch.
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Kokos antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305689
Kód dod.: 835102
EAN: 8720181291487
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Dove Advanced Care Coconut antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu a svěží podpaží. Ženy v Indii ve svých rituálech krásy používají kokosový olej k ošetření pokožky již více než 4 000 let.
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Dove®
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Kód: 2502054
Kód dod.: 795017
EAN: 8720181222634
 
104.90 Kč
262.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s kokosovým olejem a mandlovým mlékem pro hydratovanou, jemnou a vyživenou pokožku.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 06 Wake Me Up Before You Coco 2,5 g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 06 Wake Me Up Before You Coco 2,5 g
Kód: 2500401
 
EAN: 4059729511119
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby byly rty hebké a přitažlivé v jakémkoli ročním období, potřebují specifickou péči. S balzámem na
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Muschio Bianco White Musk, 200 g
Kód: 2210324
Kód dod.: 795395
EAN: 8008970043708
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická vonná svíčka TESORI je vyrobena z vysoce kvalitních vosků a esenciálních olejů a šíří intenzivní vůni.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504112
Kód dod.: 217132
EAN: 8595073022117
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Vileda SuperMocio kýbl se ždímacím košem
Vileda®
Vileda SuperMocio kýbl se ždímacím košem
Kód: 19354
Kód dod.: 577137
EAN: 4003790105111
 
309.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní kýbl se spirálovým ždímačem k třásňovým mopům.
AKCE
-1%Sleva
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, magnólie a růže, 5 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy a povrchy s leskem, magnólie a růže, 5 l
Kód: 2501556
Kód dod.: 702181
EAN: 8594187145361
 
217 Kč
219.90 Kč
43.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič pro ruční mytí na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů s vůní magnólie a růže.
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak v akrylátovém provedení, rychleschnoucí s vysokou kryvostí. Odolný vůči vlivům počasí. Vhodný pro široké použití v automobilovém i jiném průmyslu. Vhodný i na dřevo a některé plasty.
Tatrachema Toro čisticí pasta, na neleštěné hliníkové a smaltované nádobí, 200 g
Tatrachema Toro
Tatrachema Toro čisticí pasta, na neleštěné hliníkové a smaltované nádobí, 200 g
Kód: 07523
Kód dod.: 742010
EAN: 8585003920064
99%
34.90 Kč
174.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící pasta na neleštěné smaltované a hliníkové nádobí, keramické obklady, umyvadla, vany a jiné. Odstraňuje mastnotu, nečistoty a připáleniny.
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Papírny Moudrý FeroBand
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Kód: 64120
Kód dod.: 675172
EAN: 8594021250671
96%
17.90 Kč
17.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt samců 4 druhů potravinových molů.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
619 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během pár minut získáte lesklou manikúru s efektem gelových nehtů. S lakem essence 18 WHAT'S POPPIN
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 675712
EAN: 5904517427457
100%
60 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Bros je určena do elektrického odpařovače a poskytuje účinnou ochranu proti komárům, mouchám a dalšímu létajícímu hmyzu.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 6. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s vysokou fixací vlasů.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si výraznou a dlouhotrvající manikúru pomocí gelového laku na nehty essence 39 COOL BY THE
Rohožka guma a kokos 40 x 60 cm
Neuvedeno
Rohožka guma a kokos 40 x 60 cm
Kód: 2508955
Kód dod.: 588270
EAN: 0725765498311
100%
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rohožka kombinující gumu a kokosová vlákna je praktickým a odolným řešením pro vstupy do domácností nebo kanceláří.
AKCE
-8%Sleva
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Ryor
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
479.90 Kč
519.90 Kč
9 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.