cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Kód: 2204426
Kód dod.: 843088
EAN: 5900017102467
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení Fresh Kick s mátovou a kaktusovou vodou okamžitě osvěží pleť po holení a hydratuje ji až po dobu 24 hodin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
 
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
AKCE
-13%Sleva
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Well Done
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Kód: 1703954
Kód dod.: 712336
EAN: 5998466119549
90%
51.90 Kč
59.90 Kč
25.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraní usazené zbytky po používaní pracího prostředku, odstraní vodní kámen, což prodlužuje životnost pračky, odstraňuje nepříjemné pachy.
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn před praním, vhodný pro barevné i bílé prádlo.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Kód: 2509060
Kód dod.: 30.815
EAN: 4052136305524
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stíny na oči Artdeco v odstínu 815 Earth nabízejí jemný přírodní odstín a sametově třpytivý povrch,
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Bic®
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo k nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 2,8 kg
Kód: 2504940
Kód dod.: 355165
EAN: 8590892121256
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
909 Kč
227.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Astrid Rose Premium 55+ zpevňující a vyplňující noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 55+ zpevňující a vyplňující noční krém, 50 ml
Kód: 2602086
Kód dod.: 820448
EAN: 8592297009856
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Rose Premium zpevňující a vyplňující noční krém posiluje a vyživuje vaši pokožku každou noc, a zároveň ji zanechává pružnější a hydratovanou.
BALTECH ředidlo S6001P Profi, pouze na ŽL, 9 l  - Při objednání tohoto výrobku nutno doložit živnostenský list
BALtech
BALTECH ředidlo S6001P Profi, pouze na ŽL, 9 l - Při objednání tohoto výrobku nutno doložit živnostenský list
Kód: 2504542
Kód dod.: 451169
EAN: 8591235063066
 
805 Kč
89.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo neboli rozpouštědlo se používá ke zlepšení roztíratelnosti laků, k čištění štětců a k odstranění starých nátěrů. Ředidlo S6001 je vhodné k ředění syntetických nátěrových hmot rychle zasychajících, zvlášť vhodné pro stříkání.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0830 červená cihlová, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0830 červená cihlová, 700 g
Kód: 2504912
Kód dod.: 262460
EAN: 8594166557437
 
293 Kč
319 Kč
418.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0220 světle hnědá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0220 světle hnědá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
-5%Sleva
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
36 Kč
38 Kč
36Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
mini jednostranný oční aplikátor pěnový aplikátor lze použít do magnetického boxu Duo
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu, svěží podpaží a navíc bez skvrn na oblečení.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.