cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALTECH ředidlo S6001P Profi, pouze na ŽL, 9 l  - Při objednání tohoto výrobku nutno doložit živnostenský list
BALtech
BALTECH ředidlo S6001P Profi, pouze na ŽL, 9 l - Při objednání tohoto výrobku nutno doložit živnostenský list
Kód: 2504542
Kód dod.: 451169
EAN: 8591235063066
 
805 Kč
89.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo neboli rozpouštědlo se používá ke zlepšení roztíratelnosti laků, k čištění štětců a k odstranění starých nátěrů. Ředidlo S6001 je vhodné k ředění syntetických nátěrových hmot rychle zasychajících, zvlášť vhodné pro stříkání.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
629 Kč
209.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
225 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, polystyren, pěnové hmoty atd. Výroba okenních a dveřních rámů, výroba vrstvených panelů.
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Kód: 2508365
Kód dod.: 820303
EAN: 5901887028932
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám dokonalou péči s Ziaja krémem na ruce s hedvábnými proteiny a provitamínem B5.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Kód: 2204426
Kód dod.: 843088
EAN: 5900017102467
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení Fresh Kick s mátovou a kaktusovou vodou okamžitě osvěží pleť po holení a hydratuje ji až po dobu 24 hodin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
 
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
AKCE
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Well Done
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Kód: 1703954
Kód dod.: 712336
EAN: 5998466119549
90%
60 Kč
30Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraní usazené zbytky po používaní pracího prostředku, odstraní vodní kámen, což prodlužuje životnost pračky, odstraňuje nepříjemné pachy.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn před praním, vhodný pro barevné i bílé prádlo.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Kód: 2509060
Kód dod.: 30.815
EAN: 4052136305524
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stíny na oči Artdeco v odstínu 815 Earth nabízejí jemný přírodní odstín a sametově třpytivý povrch,
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Bic®
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Artdeco Rich Treatment Foundation krémový make-up 12 Vanilla Rose 20 ml
Artdeco
Artdeco Rich Treatment Foundation krémový make-up 12 Vanilla Rose 20 ml
Kód: 88216
Kód dod.: 485.12
EAN: 4019674485125
 
546 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pleti příjemnou krémovou texturu, která zároveň spolehlivě kryje drobné nedokonalosti a
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletní voda pro ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
1 459 Kč
14 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová, dřevitá vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bia
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
Kód: 2500969
Kód dod.: 14456
EAN: 085715962102
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
Lazura na dřevo, ořech, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, ořech, 10 l
Kód: 2507788
Kód dod.: 395186
EAN: 8591235100600
 
439 Kč
43.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusní krémová barva na vlasy, která spojuje intenzivní barevný výsledek s hloubkovou péčí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.