cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Baterie Philips Alkaline AA 10 ks LR6 Mignon 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AA 10 ks LR6 Mignon 1,5V
Kód: 2507442
Kód dod.: 960965
EAN: 4895229113503
 
109.90 Kč
10.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
AKCE
-4%Sleva
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Kód: 2600907
Kód dod.: 795417
EAN: 8714789526478
 
109.90 Kč
114.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový krém s výtažky z oliv a aloe vera, rostlinným mlékem a vitaminem E, který jemně myje a zanechá pokožku hebkou a vyživenou.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Kód: 2601074
Kód dod.: 336.91
EAN: 4052136261905
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční linka ARTDECO Mineral Eye Styler v elegantním odstínu Aubergine 91 spojuje precizní nanášení, d
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
349 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
2 915 Kč
364.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
2 679 Kč
334.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0420 holubí modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0420 holubí modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0022 palisandr, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0022 palisandr, 3,5 l
Kód: 2504950
Kód dod.: 250548
EAN: 5904078189092
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0080 mahagon, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0080 mahagon, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní citronu, barviva a pomocných látek.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Teplý Měděný 6-76, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Teplý Měděný 6-76, 50 ml
Kód: 72915
Kód dod.: 1738064
EAN: 9000100814553
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500294
Kód dod.: 731861
EAN: 5999109543899
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní grapefruitu a pomerančových květů.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 750 ml
Kód: 2500607
Kód dod.: 249601
EAN: 8595073020298
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2500594
Kód dod.: 249223
EAN: 8595073018189
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
579 Kč
231.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
1 949 Kč
216.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.