cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Uni Modrý melír sada váleček pro držák 8 mm, 250 mm + držák, mřížka, fólie, 2 × štětec
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír sada váleček pro držák 8 mm, 250 mm + držák, mřížka, fólie, 2 × štětec
Kód: 2504694
Kód dod.: 540323
EAN: 8593534692176
 
309 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada váleček, držák, mřížka, fólie, štětec Ergo Mix, zárohák č. 2. Sada válečku pro univerzální použití z polyakrylu je vhodný pro malování hladkých a středně hrubých ploch.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503116
Kód dod.: 388248
EAN: 8594040504304
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Kód: 2602632
Kód dod.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží ovocný nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Hello Cutie! Juicy
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty BETTER TOGETHER juicy bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty BETTER TOGETHER juicy bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Kód: 2602631
Kód dod.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží a exotický nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Better Together
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye akrylátový lak na disky, stříbrný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, stříbrný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní akrylátový lak speciálně určen na disky kol, především vhodný na ocelové disky i disky z lehkých slitin.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
1 269 Kč
1 445 Kč
362.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Essence
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Kód: 2500165
 
EAN: 4059729518613
 
38.90 Kč
3 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Birthday Bomb Shiny od Essence vyniká mléčnou, poloprůhlednou texturou s obsahem jemných
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Kód: 2502701
Kód dod.: 301034
EAN: 8595050311708
 
969 Kč
1 039 Kč
96.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Kód: 2301817
Kód dod.: ES381033
EAN: 4059729381033
 
78 Kč
13 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou jemné krémové textury lze tvářenku lehce aplikovat i rozpracovat. Praktické provedení v tyč
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-6%Sleva
Payot Body Care Rituel Corps relaxační sprchový olej s výtažky jasmínu a bílého čaje 500 ml
Payot Paris
Payot Body Care Rituel Corps relaxační sprchový olej s výtažky jasmínu a bílého čaje 500 ml
Kód: 2209073
Kód dod.: 65118054
EAN: 3390150581779
 
699 Kč
746 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Relaxační sprchový olej v hřejivém medovém odstínu potěší vaše smysly. Pokožku čistí, vyživuje a chr
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Strukturální barva pro tvorbu dekorativních efektů. Povrchy natřené touto barvou se vlivem dopadu světla mění pomocí perleťových reflexů, přičemž tvoří trojrozměrný hloubkový efekt.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 702081
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.