cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Essence
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Kód: 2500165
 
EAN: 4059729518613
 
38.90 Kč
3 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Birthday Bomb Shiny od Essence vyniká mléčnou, poloprůhlednou texturou s obsahem jemných
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Kód: 2502701
Kód dod.: 301034
EAN: 8595050311708
 
969 Kč
1 039 Kč
96.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
-6%Sleva
Payot Body Care Rituel Corps relaxační sprchový olej s výtažky jasmínu a bílého čaje 500 ml
Payot Paris
Payot Body Care Rituel Corps relaxační sprchový olej s výtažky jasmínu a bílého čaje 500 ml
Kód: 2209073
Kód dod.: 65118054
EAN: 3390150581779
 
699 Kč
746 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Relaxační sprchový olej v hřejivém medovém odstínu potěší vaše smysly. Pokožku čistí, vyživuje a chr
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí, 5 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí, 5 ks
Kód: 46155
Kód dod.: 473501
EAN: 8595009210229
94%
64.90 Kč
12.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k odstraňování sazí z komínů a kouřovodů. Zlepšuje hospodárnost provozu kamen a kotlů a působí preventivně proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Strukturální barva pro tvorbu dekorativních efektů. Povrchy natřené touto barvou se vlivem dopadu světla mění pomocí perleťových reflexů, přičemž tvoří trojrozměrný hloubkový efekt.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
1 069 Kč
1 209 Kč
305.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
LAZUROL Oknobal Standard barva na okna S2015, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard barva na okna S2015, bílá, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům dřeva, zejména dřevěných oken, dveří, podhledů apod. v interiéru a exteriéru. Vyznačuje se výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí, bělostí a dlouhodobou životností.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504301
Kód dod.: 388238
EAN: 8594040504779
 
802 Kč
875 Kč
401Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 1 kg
Kód: 2502817
Kód dod.: 430301
EAN: 8594002536015
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.