cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Strukturální barva pro tvorbu dekorativních efektů. Povrchy natřené touto barvou se vlivem dopadu světla mění pomocí perleťových reflexů, přičemž tvoří trojrozměrný hloubkový efekt.
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
109.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro intenzivní čištění a údržbu veškerých dřevěných povrchů a podlah.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
1 069 Kč
1 209 Kč
305.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Air Menline Marine Wave osvěžovač vzduchu strojek a náplň 3× 15 ml
Tomil® Air Menline
Air Menline Marine Wave osvěžovač vzduchu strojek a náplň 3× 15 ml
Kód: 57909
Kód dod.: 727096
EAN: 8595025821010
100%
74.90 Kč
1 664.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí na provonění vaší koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům jemný lískooříškový nádech s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstín
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pro muže 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pro muže 150 ml
Kód: 2602955
Kód dod.: 837137
EAN: 8720181819643
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon & Sage je antiperspirant ve spreji pro muže, který poskytuje až 72hodinovou ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
2 189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
1 269 Kč
1 445 Kč
362.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Kód: 2301817
Kód dod.: ES381033
EAN: 4059729381033
 
78 Kč
13 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou jemné krémové textury lze tvářenku lehce aplikovat i rozpracovat. Praktické provedení v tyč
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 700 g
Kód: 2503621
Kód dod.: 302115
EAN: 8595002319998
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 3,5 kg
Kód: 2503594
Kód dod.: 302119
EAN: 8595002320086
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 3,5 kg
Kód: 2504518
Kód dod.: 302098
EAN: 8595002324084
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jedle, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jedle, 3,5 kg
Kód: 2504621
Kód dod.: 302126
EAN: 8595002320123
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
236 Kč
472Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.