cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Kód: 2502707
Kód dod.: 301348
EAN: 8595002322912
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
1 069 Kč
1 209 Kč
305.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
112 Kč
448Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
329.90 Kč
329.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si kouzelnou vánoční atmosféru s dárkovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
Essence Line´n Stain! pero na rty 02 Must Have Brown 2,5 ml
Essence
Essence Line´n Stain! pero na rty 02 Must Have Brown 2,5 ml
Kód: 2500410
 
EAN: 4059729518521
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S perem Line n' stain! od značky essence dosáhnete precizního orámování rtů. Tato konturovací linka
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 5 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 5 kg
Kód: 2502700
Kód dod.: 301031
EAN: 8595050311692
 
549 Kč
589 Kč
109.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 30 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 30 kg
Kód: 2503067
Kód dod.: 301025
EAN: 8595050313131
 
2 139 Kč
2 140 Kč
71.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
Syoss Brow Tint barva na obočí, černá
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint barva na obočí, černá
Kód: 2507201
Kód dod.: 870235
EAN: 9000101715781
 
239.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající černá barva na obočí odolná vůči vodě a rozmazání.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Parex
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Kód: 2602191
Kód dod.: 577187
EAN: 8699971793619
 
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická rotační úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro rychlé a pohodlné vytírání bez namáčení rukou.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
6 969 Kč
387.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
1 595 Kč
398.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylový mini osvěžovač vzduchu Carlson Little Joe Musk ve tvaru postavičky přináší do vašeho auta příjemnou a dlouhotrvající vůni santalového dřeva a pižma.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.