cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Air Menline Marine Wave náplň do osvěžovač vzduchu 3× 15 ml
Tomil® Air Menline
Air Menline Marine Wave náplň do osvěžovač vzduchu 3× 15 ml
Kód: 43181
Kód dod.: 727093
EAN: 8595025820860
100%
69.90 Kč
1 553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí k provonění koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Kód: 2505578
Kód dod.: 105412
EAN: 8711347231089
 
232 Kč
386.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Rallye sprej je univerzální lak v akrylátovém provedení. Velmi rychleschnoucí s vysokou kryvostí a odolností proti vlivům počasí.
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
129.90 Kč
259.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D3 je lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytváří elastické spoje s vysokou pevností, nemá vliv na ostří obráběcích strojů.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pro muže 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pro muže 150 ml
Kód: 2602955
Kód dod.: 837137
EAN: 8720181819643
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon & Sage je antiperspirant ve spreji pro muže, který poskytuje až 72hodinovou ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
1 209 Kč
345.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
325 Kč
464.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
1 325 Kč
378.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-61%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
29.90 Kč
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům jemný lískooříškový nádech s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstín
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
Air Menline Marine Wave osvěžovač vzduchu strojek a náplň 3× 15 ml
Tomil® Air Menline
Air Menline Marine Wave osvěžovač vzduchu strojek a náplň 3× 15 ml
Kód: 57909
Kód dod.: 727096
EAN: 8595025821010
100%
74.90 Kč
1 664.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí na provonění vaší koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
1 325 Kč
378.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
1 445 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
325 Kč
464.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 30 Rosé All Day 5,5 g
Kód: 2301817
Kód dod.: ES381033
EAN: 4059729381033
 
78 Kč
13 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou jemné krémové textury lze tvářenku lehce aplikovat i rozpracovat. Praktické provedení v tyč
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
329.90 Kč
329.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si kouzelnou vánoční atmosféru s dárkovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
AKCE
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 500 g
Kód: 2504769
Kód dod.: 512247
EAN: 8591235072754
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
165 Kč
825Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.