cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0420 holubí modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0420 holubí modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 72 Pearly Smokey Blue Night 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 72 Pearly Smokey Blue Night 0,8 g
Kód: 87412
Kód dod.: 30.72
EAN: 4019674030721
95%
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující efekt! Jednotlivé stíny obdržíte samostatně v praktickém mag
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Kód: 92277
Kód dod.: 835058
EAN: 8720181566714
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant sprej Dove Powder Soft se zklidňující vůní dětského pudru zanechá pokožku podpaží jemnou a suchou.
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
44.90 Kč
898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa ochranný dětský krém na opruzeniny s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pro svěží a suchý pocit po celý den. Díky inovativní technologii Microtalco absorbuje nadměrnou vlhkost a zanechává pokožku suchou, chráněnou a svěže provoněnou až 48 hodin.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick osvěžující voda po holení 100 ml
Kód: 2204426
Kód dod.: 843088
EAN: 5900017102467
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Voda po holení Fresh Kick s mátovou a kaktusovou vodou okamžitě osvěží pleť po holení a hydratuje ji až po dobu 24 hodin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
Kód dod.: 870331
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač skvrn před praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn před praním, vhodný pro barevné i bílé prádlo.
AKCE
-13%Sleva
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Well Done
Well Done Fine tablety na čištění pračky 2 x 40 g
Kód: 1703954
Kód dod.: 712336
EAN: 5998466119549
90%
51.90 Kč
59.90 Kč
25.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraní usazené zbytky po používaní pracího prostředku, odstraní vodní kámen, což prodlužuje životnost pračky, odstraňuje nepříjemné pachy.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 815 Earth 0,8 g
Kód: 2509060
Kód dod.: 30.815
EAN: 4052136305524
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stíny na oči Artdeco v odstínu 815 Earth nabízejí jemný přírodní odstín a sametově třpytivý povrch,
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Kód: 2508365
Kód dod.: 820303
EAN: 5901887028932
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám dokonalou péči s Ziaja krémem na ruce s hedvábnými proteiny a provitamínem B5.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
129.90 Kč
259.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D3 je lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytváří elastické spoje s vysokou pevností, nemá vliv na ostří obráběcích strojů.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
91.90 Kč
183.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej nabízí 48hodinovou ochranu s aktivní technologií Motionsens, díky níž se budete celý den cítit čistě a svěže.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.