cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 702081
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Strukturální barva pro tvorbu dekorativních efektů. Povrchy natřené touto barvou se vlivem dopadu světla mění pomocí perleťových reflexů, přičemž tvoří trojrozměrný hloubkový efekt.
PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí, 5 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí, 5 ks
Kód: 46155
Kód dod.: 473501
EAN: 8595009210229
94%
64.90 Kč
12.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k odstraňování sazí z komínů a kouřovodů. Zlepšuje hospodárnost provozu kamen a kotlů a působí preventivně proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 10 kg
Kód: 2502701
Kód dod.: 301034
EAN: 8595050311708
 
969 Kč
1 039 Kč
96.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
-6%Sleva
Payot Body Care Rituel Corps relaxační sprchový olej s výtažky jasmínu a bílého čaje 500 ml
Payot Paris
Payot Body Care Rituel Corps relaxační sprchový olej s výtažky jasmínu a bílého čaje 500 ml
Kód: 2209073
Kód dod.: 65118054
EAN: 3390150581779
 
699 Kč
746 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Relaxační sprchový olej v hřejivém medovém odstínu potěší vaše smysly. Pokožku čistí, vyživuje a chr
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
1 069 Kč
1 209 Kč
305.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Syoss Brow Tint barva na obočí Tmavě hnědý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint barva na obočí Tmavě hnědý, 17 ml
Kód: 2507199
Kód dod.: 870236
EAN: 9000101715866
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte přirozený vzhled vašeho obočí! Dodejte mu výrazný efekt jako ze salonu díky Syoss Brow Tint dlouhotrvající barvě na obočí.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
91.90 Kč
183.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
AKCE
-9%Sleva
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 5 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 5 kg
Kód: 2502698
Kód dod.: 301021
EAN: 8595050311654
 
409 Kč
449 Kč
81.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 10 kg
Kód: 2502699
Kód dod.: 301023
EAN: 8595050311661
 
729 Kč
785 Kč
72.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 4 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 4 l
Kód: 2504132
Kód dod.: 328505
EAN: 8591235039108
 
2 209 Kč
552.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.