cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, světlé dřevo, 200 g
Kód: 2504768
Kód dod.: 512245
EAN: 8591235072747
 
165 Kč
825Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
102 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
124.90 Kč
416.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky. Určený na dřevěné povrchy.
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost S/M, 40 ks
Vileda®
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost S/M, 40 ks
Kód: 2600042
Kód dod.: 598027
EAN: 4023103235359
 
119.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo pro opravy povrchových vad masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
91.90 Kč
183.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 5 kg
Kód: 2503123
Kód dod.: 388241
EAN: 8594040504052
 
2 003 Kč
2 185 Kč
400.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 5 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 5 kg
Kód: 2502698
Kód dod.: 301021
EAN: 8595050311654
 
449 Kč
89.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 10 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 10 kg
Kód: 2502699
Kód dod.: 301023
EAN: 8595050311661
 
785 Kč
78.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
Industrol S2122 barva na tabule, 0199 černá, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 barva na tabule, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
256 Kč
426.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Především na nátěry školních tabulí a pingpongových stolů. Lze ji použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých desek a podobných materiálů pouze pro vnitřní prostředí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
2 330 Kč
2 539 Kč
466Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
270 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Především na nátěry školních tabulí a pingpongových stolů. Lze ji použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých desek a podobných materiálů pouze pro vnitřní prostředí.
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0603 slonová kost, 700 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503757
Kód dod.: 353955
EAN: 8592474003172
 
332 Kč
474.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
188 Kč
117.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.