cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Den Braven Mamut Glue Disper Fix unvierzální lepidlo lepí savé i nesavé, 280 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Disper Fix unvierzální lepidlo lepí savé i nesavé, 280 ml
Kód: 2505836
Kód dod.: 518882
EAN: 8595100175533
 
145 Kč
1 812.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo. Využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov, kámen apod.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Nivea Sun OF 50 Protect & Dry Touch neviditelný sprej na opalování, 200 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Protect & Dry Touch neviditelný sprej na opalování, 200 ml
Kód: 2202258
Kód dod.: 815155
EAN: 4005900695826
 
379.90 Kč
1 899.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průhledné nemastné složení zanechá pokožku svěží a bez bílých stop. Složení respektuje oceány - je z 83 % biologicky rozložitelné a neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of the World Raspberry & Red Currant prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Raspberry & Red Currant prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2506139
Kód dod.: 735201
EAN: 9000101386448
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny. S vůní malin a červeného rybízu.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 51 Mineral Black 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 51 Mineral Black 0,4 g
Kód: 87054
Kód dod.: 336.51
EAN: 4052136001389
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skvělá volba pro snadno se dráždící a citlivé oči, precizní tužka zajišťující dlouhotrvající a přesn
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 503 Black 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 503 Black 0,8 g
Kód: 87092
Kód dod.: 30.503
EAN: 4019674305034
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující výsledky! Všechny stíny se prodávají jednotlivě v praktickém
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 10 Pearly White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 10 Pearly White 0,8 g
Kód: 87119
Kód dod.: 30.10
EAN: 4019674030103
 
163 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní oční stíny pro dokonalé líčení! Jednotlivé stíny získáte v praktickém magnetickém ba
Lazura na dřevo, palisandr, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, palisandr, 10 l
Kód: 2504109
Kód dod.: 395183
EAN: 8591235040111
 
439 Kč
43.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Lazura na dřevo, teak, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, teak, 10 l
Kód: 2504952
Kód dod.: 395185
EAN: 8591235077933
 
422 Kč
42.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2501048
 
EAN: 085805378349
 
679 Kč
6 790Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Dopřejte si povzbuzující vůni, j
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Kód: 2506125
Kód dod.: 960960
EAN: 8712581549909
 
44 Kč
11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Kód: 2601216
Kód dod.: 725091
EAN: 5000204420791
 
119.90 Kč
120 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní váš domov svěží ovocně-citrusovou vůní mandarinek.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2603449
 
EAN: 3616307208543
 
2 425 Kč
48 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603448
 
EAN: 3616307208536
 
1 655 Kč
55 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská parfémovaná voda BOSS Bot
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0100 bílá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
-1%Sleva
Essence Fix & Last 18h fixační sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Fix & Last 18h fixační sprej na make-up 50 ml
Kód: 2500447
 
EAN: 4059729490438
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající make-up co vydrží díky fixačnímu spreji Fix & Last 18h od essence. Dí
-7%Sleva
Payot Nue Lotion Tonique Eclat okysličující pleťový tonik 200 ml
Payot Paris
Payot Nue Lotion Tonique Eclat okysličující pleťový tonik 200 ml
Kód: 2205101
Kód dod.: 65118256
EAN: 3390150583681
 
509 Kč
548 Kč
2 545Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťové tonikum obsahující 98 % složek přírodního původu přináší vítanou úlevu pleti namáhané okolní
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
L'Oréal Paris
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
Kód: 95188
Kód dod.: 822749
EAN: 3600523201310
 
384.90 Kč
25 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler oční krém proti vráskám obnovuje ztrátu plnosti v oblasti lícních kostí až k vnitřnímu koutku oka, která věkem často přichází o svou pružnost.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 2,5 l
Kód: 2508382
Kód dod.: 247115
EAN: 8591235099911
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 0,75 l
Kód: 2507320
Kód dod.: 247113
EAN: 8591235099904
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 2,5 l
Kód: 2508436
Kód dod.: 247172
EAN: 8591235100150
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 4 l
Kód: 2508414
Kód dod.: 247152
EAN: 8591235100075
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.