cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Končící produkty
-57%Sleva
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
43 Kč
99 Kč
71.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Industrit S2013 představuje vrchní lesklý krycí email bez obsahu těžkých kovů. Hodí se především k n
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504112
Kód dod.: 217132
EAN: 8595073022117
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Kód: 2503900
Kód dod.: 217098
EAN: 8595073022056
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Mercedes-Benz Men Sea parfémovaná voda pro muže 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Sea parfémovaná voda pro muže 60 ml
Kód: 2305525
Kód dod.: MBVMBASL105
EAN: 3595471026873
 
1 520 Kč
25 333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově-květinová vůně pro muže uvedena na trh v roce 2023 Už od svého vzniku představuje Mercede
Druchema Cirine vosk na dřevo, parkety, lino, žlutá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na dřevo, parkety, lino, žlutá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 704072
EAN: 8594825001592
87%
199.90 Kč
363.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod. Vytváří fi lm, který chrání povrch před znečištěním a usnadňuje následnou údržbu.
La Rive Disney Frozen parfémovaná voda 50 ml + 2v1 sprchový gel 250 ml dárková sada pro děti + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍC
Disney® Frozen
La Rive Disney Frozen parfémovaná voda 50 ml + 2v1 sprchový gel 250 ml dárková sada pro děti + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍC
Kód: 1707648
 
EAN: 5901832062882
100%
299 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kouzelný svět vůní pro všechny malé princezny. Objevte radost, hravost a fantazii s dárkovou kolekc
Syoss Brow Tint barva na obočí Světle hnědý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint barva na obočí Světle hnědý, 17 ml
Kód: 2505870
Kód dod.: 870237
EAN: 9000101715668
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte přirozený vzhled vašeho obočí! Dodejte mu výrazný efekt jako ze salonu díky Syoss Brow Tint dlouhotrvající barvě na obočí.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
1 249 Kč
31.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
759 Kč
30.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
1 615 Kč
40.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
1 999 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
AKCE
-9%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
889 Kč
979 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
399 Kč
53.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
619 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
AKCE
-7%Sleva
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Kód: 2504129
Kód dod.: 328501
EAN: 8591235039078
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Epolex
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Kód: 2503819
Kód dod.: 256480
EAN: 8595073025040
 
685 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email epoxidový dvousložkový, určený pro renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, černá, 250 ml
Dupli-Color
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, černá, 250 ml
Kód: 2504528
Kód dod.: 329422
EAN: 8715743017957
 
345 Kč
1 380Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a jednoduché použití, snadné a bezproblémové obnovení nátěru, vysoká tepelná odolnost do 750 °C, ředitelná S6005, aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním, atraktivní černošedé provedení kovářské barvy.
BARLET báze silikon A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon A, bílý, 20 kg
Kód: 2505083
Kód dod.: 416077
EAN: 8591235085754
 
3 998.50 Kč
199.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Kód: 2504131
Kód dod.: 328503
EAN: 8591235039092
 
1 435 Kč
574Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Belton barva na radiátory ve spreji, slonová kost, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, slonová kost, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na bázi nitrokombinačních pryskyřic. Určen na lakování radiátorů, které se zahřívají na teploty 80 do 120 °C. Díky tomuto spreji budete mít ulehčenou práci při lakování radiátorů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.