cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
-17%Sleva
Payot Nue Cleansing micelární odličovací voda 20 ml + Source Adaptogen adaptogenní hydratační krém 15 ml + Rituel Douceur jemně exfoliační tělový krém 20 ml + Rituel Douceur jemné hydratační tělové mléko 25 ml, kosmetická sada
Payot Paris
Payot Nue Cleansing micelární odličovací voda 20 ml + Source Adaptogen adaptogenní hydratační krém 15 ml + Rituel Douceur jemně exfoliační tělový krém 20 ml + Rituel Douceur jemné hydratační tělové mléko 25 ml, kosmetická sada
Kód: 2309685
Kód dod.: 65118605
EAN: 3390150587153
 
499 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující rituál pro krásnou pokožku – vyzkoušejte 4 klíčové přípravky pro tělo i obličej určené k od
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
99.90 Kč
105 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
AKCE
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
57.90 Kč
60.90 Kč
144.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí, 5 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Kominíček chemický odstraňovač sazí, 5 ks
Kód: 46155
Kód dod.: 473501
EAN: 8595009210229
94%
64.90 Kč
12.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k odstraňování sazí z komínů a kouřovodů. Zlepšuje hospodárnost provozu kamen a kotlů a působí preventivně proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost S/M, 40 ks
Vileda®
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost S/M, 40 ks
Kód: 2600042
Kód dod.: 598027
EAN: 4023103235359
 
119.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic sprej proti prachu na dřevo, 300 ml
Kód: 2505222
Kód dod.: 708006
EAN: 5000204922547
 
124.90 Kč
416.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky. Určený na dřevěné povrchy.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo pro opravy povrchových vad masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0603 slonová kost, 700 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0603 slonová kost, 700 g
Kód: 2503757
Kód dod.: 353955
EAN: 8592474003172
 
332 Kč
474.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504112
Kód dod.: 217132
EAN: 8595073022117
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503112
Kód dod.: 388240
EAN: 8594040504267
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Kód: 2504131
Kód dod.: 328503
EAN: 8591235039092
 
1 435 Kč
574Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Orion kuličky proti molům, cedr a santalové dřevo, 20 ks
Orion®
Orion kuličky proti molům, cedr a santalové dřevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion sáčky s kuličkami proti molům poskytují až 4měsíční ochranu prádla bez skvrn, příjemně provoní šatník cedrem a santalovým dřevem.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
619 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
Syoss Brow Tint barva na obočí Světle hnědý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint barva na obočí Světle hnědý, 17 ml
Kód: 2505870
Kód dod.: 870237
EAN: 9000101715668
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte přirozený vzhled vašeho obočí! Dodejte mu výrazný efekt jako ze salonu díky Syoss Brow Tint dlouhotrvající barvě na obočí.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
2 330 Kč
2 539 Kč
466Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 6003 slonová kost, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504128
Kód dod.: 323830
EAN: 8595073022995
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Mercedes-Benz Men Sea parfémovaná voda pro muže 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Sea parfémovaná voda pro muže 60 ml
Kód: 2305525
Kód dod.: MBVMBASL105
EAN: 3595471026873
 
1 520 Kč
25 333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově-květinová vůně pro muže uvedena na trh v roce 2023 Už od svého vzniku představuje Mercede
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.