cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
622 Kč
888.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 20 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 20 kg
Kód: 2503201
Kód dod.: 301446
EAN: 8595002307711
 
4 105 Kč
205.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
-5%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 20 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 20 kg
Kód: 2503313
Kód dod.: 301436
EAN: 8595002307735
 
4 105 Kč
4 299 Kč
205.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Detecha Izoban barva na beton, červenohnědá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, červenohnědá, 2 kg
Kód: 2502710
Kód dod.: 301412
EAN: 8595002300781
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Kód: 2502705
Kód dod.: 301202
EAN: 8595002300675
 
425 Kč
212.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Asfaltový antikorozní a antiabrazivní nátěr k ochraně spodních částí karoserií automobilů. Vynikající odolnost proti korozivním a abrazivním účinkům posypových materiálů.
AKCE
-7%Sleva
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Kód: 2504129
Kód dod.: 328501
EAN: 8591235039078
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
AKCE
-4%Sleva
Palmolive Kids sprchový gel Sea Creatures 750 ml
Palmolive
Palmolive Kids sprchový gel Sea Creatures 750 ml
Kód: 2600102
Kód dod.: 795682
EAN: 8718951718043
90%
109.90 Kč
114.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s vůní mořského vánku jemně umyje tělo i vlásky, je dermatologicky testovaný, promění každé koupání v zábavné podmořské dobrodružství.
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Epolex
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Kód: 2503819
Kód dod.: 256480
EAN: 8595073025040
 
685 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email epoxidový dvousložkový, určený pro renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
AKCE
-14%Sleva
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
125 Kč
145 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvý univerzální lak se aplikuje na kov a dřevo. Vytváří lesklý, pololesklý nebo matný vzhled, zvyšuje odolnost krycích barev
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 2,5 l
Kód: 2504131
Kód dod.: 328503
EAN: 8591235039092
 
1 435 Kč
574Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
269 Kč
35.87Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
AKCE
-15%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
2 364 Kč
2 789 Kč
675.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
379 Kč
405 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody, nikotinu)
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
419 Kč
104.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
Orion kuličky proti molům, cedr a santalové dřevo, 20 ks
Orion®
Orion kuličky proti molům, cedr a santalové dřevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion sáčky s kuličkami proti molům poskytují až 4měsíční ochranu prádla bez skvrn, příjemně provoní šatník cedrem a santalovým dřevem.
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
1 036.30 Kč
207.26Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Syoss barva na vlasy, 9-5 Perleťově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 9-5 Perleťově Plavý
Kód: 60963
Kód dod.: 870260
EAN: 9000100633048
90%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Kód: 60968
Kód dod.: 870281
EAN: 9000100633260
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Kód: 60970
Kód dod.: 1671381
EAN: 9000100633345
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.