cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
889 Kč
979 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
1 999 Kč
49.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503706
Kód dod.: 400834
EAN: 8591235036206
 
399 Kč
53.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
-5%Sleva
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, tuba, 300 g
Kód: 2504857
Kód dod.: 511345
EAN: 8591235075205
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám zdiva, sádrokartónu a dřeva v interiéru i exteriéru. Tmelení středních a větších nerovností.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, v tubě, 300 g
Kód: 2504870
Kód dod.: 511352
EAN: 8591235075779
 
89.90 Kč
94.90 Kč
299.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 6003 slonová kost, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504128
Kód dod.: 323830
EAN: 8595073022995
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, černá, 250 ml
Dupli-Color
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, černá, 250 ml
Kód: 2504528
Kód dod.: 329422
EAN: 8715743017957
 
345 Kč
1 380Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a jednoduché použití, snadné a bezproblémové obnovení nátěru, vysoká tepelná odolnost do 750 °C, ředitelná S6005, aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním, atraktivní černošedé provedení kovářské barvy.
BARLET báze silikon A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon A, bílý, 20 kg
Kód: 2505083
Kód dod.: 416077
EAN: 8591235085754
 
3 998.50 Kč
199.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 700 g
Kód: 2503106
Kód dod.: 243018
EAN: 8590518359070
 
705 Kč
1 007.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
269 Kč
35.87Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
419 Kč
104.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
AKCE
-15%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
2 364 Kč
2 789 Kč
675.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
1 036.30 Kč
207.26Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
Belton barva na radiátory ve spreji, slonová kost, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, slonová kost, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na bázi nitrokombinačních pryskyřic. Určen na lakování radiátorů, které se zahřívají na teploty 80 do 120 °C. Díky tomuto spreji budete mít ulehčenou práci při lakování radiátorů.
Radbal Profi S2120 speciální barva na radiátory, 1000 bílý, 4 l
Radbal
Radbal Profi S2120 speciální barva na radiátory, 1000 bílý, 4 l
Kód: 2504133
Kód dod.: 217155
EAN: 8591235038934
 
2 045 Kč
511.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, nátěr nezapáchá.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
485 Kč
64.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 0310 Levandule, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 0310 Levandule, 5+1 kg
Kód: 2507410
Kód dod.: 401283
EAN: 8591235096682
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
809 Kč
44.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 25 kg
Kód: 2504186
Kód dod.: 400873
EAN: 8591235037005
 
889 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.