cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-38%Sleva
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Wipe Done čistič kuchyně s vůní mandarinky 800 ml
Kód: 2601050
Kód dod.: 716859
EAN: 8006540762486
 
99.90 Kč
159.90 Kč
124.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič Mr. Proper Wipe Done Kitchen Mandarinka 800 ml je praktický odmašťovací sprej určený pro každodenní úklid kuchyně. Je navržen tak, aby rychle a efektivně odstranil mastnotu, zaschlé nečistoty i běžný kuchyňský špínu bez nutnosti drhnutí. Stačí
Fino Color pytle do odpadkového koše, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
119.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 956096
EAN: 5201314185727
 
59.90 Kč
2.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opětovně uzavíratelné sáčky FINO s dvojitým zipem udrží vaše potraviny déle čerstvé – v praktickém mixu tří velikostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Papírové ručníky Maxi, role 110 m, 2vrstvé, balení 6 ks
Fros
Papírové ručníky Maxi, role 110 m, 2vrstvé, balení 6 ks
Kód: 2505574
Kód dod.: 910519
EAN: 8594059252883
 
74.90 Kč
0.68Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro použití v gastro provozech, lahůdky, cukrárny, kavárny, kuchyně, restaurace, bary, hotely, penziony, ubytovny, kanceláře, automotive, haly, sklady, kadeřnictví, wellness, kosmetických studií, atp.
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 1vrstvé, extra bílé, 4000 ks
Fros
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 1vrstvé, extra bílé, 4000 ks
Kód: 2506619
Kód dod.: 910507
EAN: 8594059253767
 
709.90 Kč
0.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvé skládané ručníky do zásobníku extra bílé barvy o celkovém počtu 4000 ks (20× 200).
AKCE
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802881
Kód dod.: 720084
EAN: 8595025830418
100%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104263
Kód dod.: 720020
EAN: 8595025835666
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
-18%Sleva
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
44.90 Kč
54.90 Kč
112.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Apple Fresh 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 720055
EAN: 8595025819666
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 720056
EAN: 8595025819673
95%
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přídavkem látky neutralizující nepříjemné pachy. Voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104544
Kód dod.: 720024
EAN: 8595025835703
100%
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-9%Sleva
Dr. Devil WC gel Turbulence Lemon Fresh 1L
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC gel Turbulence Lemon Fresh 1L
Kód: 2500867
Kód dod.: 717607
EAN: 8595025840851
90%
49.90 Kč
54.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. DEVIL WC Gel Turbulence Lemon Fresh je účinný čisticí prostředek pro toalety, který díky gelové konzistenci důkladně odstraňuje nečistoty a vodní kámen, přičemž zanechává svěží citronovou vůni.
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 720041
EAN: 8595025819642
 
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 720023
EAN: 8595025835697
 
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304053
Kód dod.: 720061
EAN: 8595025837103
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
Mr. Teppich Antialergen vůně moře pěna na koberce a čalounění, 600 ml
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Antialergen vůně moře pěna na koberce a čalounění, 600 ml
Kód: 07893
Kód dod.: 714022
EAN: 5902986223136
65%
109.90 Kč
183.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek se velmi snadno aplikuje. Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 720035
EAN: 8595025817747
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 720030
EAN: 8595025831132
75%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Kód: 1802879
Kód dod.: 720029
EAN: 8595025831125
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304052
Kód dod.: 720063
EAN: 8595025837127
 
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
AKCE
Big Soft toaletní papír Camomile, 8 rolí, 16,5 m role
Fine & Soft
Big Soft toaletní papír Camomile, 8 rolí, 16,5 m role
Kód: 66348
Kód dod.: 928096
EAN: 8594042232380
80%
60 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Camomile, heřmánek obohacen extraktem z aloe vera. Velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.