cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 4 l
Kód: 2508402
Kód dod.: 247138
EAN: 8591235100013
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 0,75 l
Kód: 2507335
Kód dod.: 247141
EAN: 8591235100020
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
-3%Sleva
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovací tužka na rty 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovací tužka na rty 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
218 Kč
225 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Exkluzivní konturovací tužka na rty Soft Lip Liner má speciální složení pro bezchybně pěstěné, orámo
Dove Advanced Care Go Fresh Dragon Fruit & Cocconut Cream antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dragon Fruit & Cocconut Cream antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Advanced Care Dragon Fruit & Coconut Cream Antiperspirant ve spreji představuje ideální volbu pro ženy hledající dlouhotrvající ochranu proti pocení a zároveň šetrnou péči o pokožku podpaží.​
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu povrchových úprav výrobků a hraček pro děti od 0-3 let (ČSN EN 71, část 3) a je vhodný pro styk s potravinami.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-13%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
335 Kč
385 Kč
478.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 115 Pearly Pleasant Breeze 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 115 Pearly Pleasant Breeze 0,8 g
Kód: 1900897
Kód dod.: 30.115
EAN: 4052136094428
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hedvábně jemné oční stíny Eyeshadows vynikají vysokou barevnou stálostí i intenzitou a díky své měkk
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 525 Matt Handmade Chocolate 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 525 Matt Handmade Chocolate 0,8 g
Kód: 2005921
Kód dod.: 30.525
EAN: 4052136111262
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro úchvatné líčení! Jednotlivé stíny se dodávají samostatně v praktickém m
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Kód: 2306547
Kód dod.: 727014
EAN: 5000204847543
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čerstvě vypraného prádla. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
AKCE
-9%Sleva
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Kód: 2508197
Kód dod.: 845170
EAN: 9000101750058
 
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a posiluje dlouhé vlasy a dodává vašim délkám a kořínkům větší odolnost pro menší lámavost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
Coyote oživovač plastů a pneu, 400 ml
Coyote
Coyote oživovač plastů a pneu, 400 ml
Kód: 04066
Kód dod.: 480508
EAN: 8590005753183
100%
119 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k ošetření pneumatik a vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, ošetřené místo udržuje v elastickém stavu.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 18 Pearly Light Misty Wood 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 18 Pearly Light Misty Wood 0,8 g
Kód: 99858
Kód dod.: 30.18
EAN: 4019674030189
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro dokonalé líčení! Jednotlivé stíny obdržíte v praktickém magnetickém oba
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 23A Pearly Golden Dawn 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 23A Pearly Golden Dawn 0,8 g
Kód: 1706308
Kód dod.: 30.23A
EAN: 4052136075465
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro úžasný efekt! Jednotlivé stíny se dodávají v praktickém magnetickém bal
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 82 Pearly Smokey Blue Violet 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 82 Pearly Smokey Blue Violet 0,8 g
Kód: 2005925
Kód dod.: 30.82
EAN: 4019674030820
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující líčení! Jednotlivé stíny obdržíte v praktickém magnetickém b
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush krémová tvářenka v tyčince 10 Tickle Me Pink 5,5 g
Kód: 2301816
Kód dod.: ES381019
EAN: 4059729381019
 
79 Kč
13 166.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou jemného krémového složení lze tvářenku lehce aplikovat i rozpracovat. Praktické provedení v
AKCE
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace WC blok s vůní ibišku a melounu náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace WC blok s vůní ibišku a melounu náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602904
Kód dod.: 721034
EAN: 5000204423600
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které udržují toaletu čistou a svěže provoněnou při každém spláchnutí.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2500188
Kód dod.: 355938
EAN: 8592474018947
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.