cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss barva na vlasy, 9-5 Perleťově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 9-5 Perleťově Plavý
Kód: 60963
Kód dod.: 870260
EAN: 9000100633048
90%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Kód: 60968
Kód dod.: 870281
EAN: 9000100633260
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Kód: 60970
Kód dod.: 1671381
EAN: 9000100633345
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
622 Kč
888.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Kód: 2502705
Kód dod.: 301202
EAN: 8595002300675
 
425 Kč
212.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Asfaltový antikorozní a antiabrazivní nátěr k ochraně spodních částí karoserií automobilů. Vynikající odolnost proti korozivním a abrazivním účinkům posypových materiálů.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
545 Kč
30.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Kód: 2503900
Kód dod.: 217098
EAN: 8595073022056
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
AKCE
-4%Sleva
Palmolive Kids sprchový gel Sea Creatures 750 ml
Palmolive
Palmolive Kids sprchový gel Sea Creatures 750 ml
Kód: 2600102
Kód dod.: 795682
EAN: 8718951718043
90%
109.90 Kč
114.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s vůní mořského vánku jemně umyje tělo i vlásky, je dermatologicky testovaný, promění každé koupání v zábavné podmořské dobrodružství.
Syoss Brow Tint permanentní barva na obočí Tmavá blond 17ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint permanentní barva na obočí Tmavá blond 17ml
Kód: 2508258
Kód dod.: 870188
EAN: 9000101748994
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte ostře definované, přirozeně vypadající obočí bez námahy a kompromisů s permanentní touto barvou.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2506448
Kód dod.: 359101
EAN: 8592474100734
 
832 Kč
332.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
DENAS BETON EKONOMIK barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2506938
Kód dod.: 359071
EAN: 8592474109768
 
1 099 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná pochozí disperzní barva na beton. Ekonomicky výhodná, omyvatelná barva 2v1 se základem.
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
4 436 Kč
221.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barlet silikon S je fasádní silikonová barva. Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je primárně doporučená pro nanášením stříkáním.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
366 Kč
412 Kč
122Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
859 Kč
57.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
295 Kč
73.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 3020 dopravní červená, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 3020 dopravní červená, 750 ml
Kód: 2504319
Kód dod.: 329068
EAN: 8715743018251
 
589 Kč
785.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
Kód: 2503462
Kód dod.: 106304
EAN: 4009506013183
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Platina, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Platina, 5+1 kg
Kód: 2507409
Kód dod.: 401286
EAN: 8591235096651
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500883
Kód dod.: 400814
EAN: 8591235036176
 
269 Kč
35.87Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
909 Kč
50.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
419 Kč
104.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
AKCE
-15%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
2 364 Kč
2 789 Kč
675.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.