cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
379 Kč
405 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody, nikotinu)
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline barva na sádrokarton, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline barva na sádrokarton, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
1 018 Kč
1 145 Kč
56.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), pro nátěry extrémně hladkých povrchů, univerzální použití pro nátěry minerálních omítek a sádrokartonu, výborná paropropustnost, zvýšená otěruvzdornost.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
1 035 Kč
69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Syoss barva na vlasy, 1-1 Černý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 1-1 Černý
Kód: 60953
 
EAN: 9000100632669
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
296 Kč
39.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
369 Kč
49.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
82.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
229 Kč
255 Kč
57.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Syoss barva na vlasy, 9-5 Perleťově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 9-5 Perleťově Plavý
Kód: 60963
Kód dod.: 870260
EAN: 9000100633048
90%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Kód: 60968
Kód dod.: 870281
EAN: 9000100633260
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Kód: 60970
Kód dod.: 1671381
EAN: 9000100633345
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, kovářská černá, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, kovářská černá, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
385 Kč
1 540Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a jednoduché použití, snadné a bezproblémové obnovení nátěru, vysoká tepelná odolnost do 750 °C, ředitelná S6005, aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním, atraktivní černošedé provedení kovářské barvy.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
289 Kč
1 156Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
335 Kč
957.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
1 542.80 Kč
154.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Epolex
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Kód: 2503819
Kód dod.: 256480
EAN: 8595073025040
 
685 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email epoxidový dvousložkový, určený pro renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
545 Kč
30.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
472 Kč
555.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.