cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence Call Me Queen Dramatic False Lash Effect řasenka voděodolná 11,5 ml
Essence
Essence Call Me Queen Dramatic False Lash Effect řasenka voděodolná 11,5 ml
Kód: 2500378
 
EAN: 4059729490322
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S voděodolnou řasenkou Call Me Queen Dramatic False Lash Effect značky essence dosáhnete dramatickéh
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S olejem na rty Hydra Kiss od značky essence docílíte intenzivního lesku bez lepivého pocitu. Spojen
-1%Sleva
Essence Super Peptide péče na rty 02 Pinkified! 10 ml
Essence
Essence Super Peptide péče na rty 02 Pinkified! 10 ml
Kód: 2500411
 
EAN: 4059729518620
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům intenzivní hydrataci s leskem The Super Peptide v odstínu 02 Pinkifield! značky e
-1%Sleva
Essence Super Peptide péče na rty 04 Coralized 10 ml
Essence
Essence Super Peptide péče na rty 04 Coralized 10 ml
Kód: 2500413
 
EAN: 4059729518668
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům vydatnou dávku vláhy s leskem The Super Peptide v odstínu 04 Coralized od essence
-7%Sleva
Artdeco Gorgeous Volume Mascara řasenka 1 Deep Black 10 ml
Artdeco
Artdeco Gorgeous Volume Mascara řasenka 1 Deep Black 10 ml
Kód: 2501051
Kód dod.: 2122.1
EAN: 4052136286236
 
436 Kč
469 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým řasám plný objem bez kompromisů. Řasenka Artdeco Gorgeous Volume v odstínu 1 Deep Blac
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Kód: 2601074
Kód dod.: 336.91
EAN: 4052136261905
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční linka ARTDECO Mineral Eye Styler v elegantním odstínu Aubergine 91 spojuje precizní nanášení, d
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Kód: 2601725
Kód dod.: ES583345
EAN: 4059729583345
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 08 Black Brown od značky essence snadno docílíte přirozeně plného a
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Kód: 2601722
Kód dod.: ES583314
EAN: 4059729583314
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 05 Warm Brown od značky essence hravě dosáhnete precizně vykreslenéh
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Kód: 2502892
Kód dod.: 512322
EAN: 8594007010312
 
315 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Epolex
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Kód: 2504850
Kód dod.: 502758
EAN: 8591235074970
 
284 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k opravám laminátových předmětů (lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod..). Složení a charakteristika výrobku: Roztok nenasycený polyesterových pryskyřic ve styrenu.
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, pistolová, 750 ml
Soudal
Profil montážní pěna, nízkoexpanzní, pistolová, 750 ml
Kód: 2504569
Kód dod.: 516911
EAN: 5411183114609
 
189 Kč
252Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná pro montáž a utěsňování rámů oken a dveří, instalace a izolace koupacích van a vaniček sprchových koutů, vyplňování a utěsňování spár a prostupů ve stěnách, vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami nebo střešními prvky.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 500 g
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 500 g
Kód: 2504545
Kód dod.: 512202
EAN: 8591235062625
 
194 Kč
388Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Uniflex akrylátový švédský tmel 1,6 Kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 1,6 Kg
Kód: 2508709
Kód dod.: 511338
EAN: 8591235100877
 
214 Kč
133.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
73.90 Kč
74 Kč
1 642.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel.
CERESIT TS 62 Univerzální pistolová pěna 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 62 Univerzální pistolová pěna 750ml
Kód: 2506478
Kód dod.: 516806
EAN: 4740008200045
 
189 Kč
252Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit TS 62 – Univerzální pistolová montážní pěna pro profesionální použití
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-52%Sleva
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Kód: 2506330
Kód dod.: 519208
EAN: 9000100537193
 
54 Kč
112 Kč
174.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Parket tmel je jednosložkový tmel pro precizní vyplnění spár u dřevěných a laminátových podlah, brousitelný, přelakovatelný a odolný vůči vlhkosti i nečistotám.
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505665
Kód dod.: 503098
EAN: 8411519225020
 
137 Kč
489.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní acetátový transparentní silikon, který brání průnikům vody, vzduchu a vlhkosti s trojitou ochranou proti plísni.
Polykar Laminovací souprava, pryskyřice + iniciátor + pás skelné tkaniny, 250 g
Polykar
Polykar Laminovací souprava, pryskyřice + iniciátor + pás skelné tkaniny, 250 g
Kód: 2502900
Kód dod.: 512368
EAN: 8594007011111
 
239 Kč
240 Kč
956Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvousložková laminovací souprava - obsahuje pryskyřici, iniciátor a pás skelné tkaniny. Pro drobné opravy děr a prasklin, nebo na přemostění slabých či prorezavělých míst.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Kód: 2504660
Kód dod.: 512021
EAN: 8592884002338
 
52.90 Kč
53 Kč
3 526.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Kód: 2504546
Kód dod.: 512204
EAN: 8591235062656
 
465 Kč
232.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
819 Kč
409.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.