cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Ajax univerzální čistič Ultra Fresh, 1 l
Ajax
Ajax univerzální čistič Ultra Fresh, 1 l
Kód: 2405948
Kód dod.: 700331
EAN: 8718951692015
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek AJAX Ultra Fresh s osvěžující vůní. Efektivně odstraňuje nečistoty z různých povrchů a zanechává je zářivě čisté.​
Hlubna stromový balzám k ošetření stromů po řezu, 150 g
Hlubna - Stromový balzám
Hlubna stromový balzám k ošetření stromů po řezu, 150 g
Kód: 03464
Kód dod.: 690310
EAN: 8594003010064
100%
64.90 Kč
432.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stromový balzám je účinný přípravek na ochranu rostlin a k ošetření kůry stromů. Balzám používejte k ošetření ran stromů a keřů po řezu, poškození při ohryzu zvěří atd.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lovran aviváž Aprile Fresco, 1L
Lovran
Lovran aviváž Aprile Fresco, 1L
Kód: 2501763
Kód dod.: 759350
EAN: 5902670081530
 
84.90 Kč
1.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOVRAN Aviváž Aprile Fresco 1L je skvělou volbou pro ty, kteří si potrpí na svěžest a jemnou vůni svého oblečení.
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2503633
Kód dod.: 511170
EAN: 8595152112111
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potřebujete až 72h účinnou ochranu proti pocení a pachu potu? Vyzkoušejte antiperspirant, který aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach, je bez alkoholu a svěže voní.
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Kód: 97832
Kód dod.: 820074
EAN: 8588006397109
100%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření lehce porušené pokožky a její ochrana před mikroby. Omezuje riziko vzniku infekcí, pomáhá chránit před mikroby, má zklidňující účinky, podporuje regeneraci, navrací vitalitu.
got2b suchý šampon Extra Fresh, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b suchý šampon Extra Fresh, 200 ml
Kód: 1704292
Kód dod.: 981297
EAN: 9000101043211
 
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b suchý šampon Extra Fresh - okamžitá svěžest. Cheat day pro vaše vlasy! Got2b Extra Fresh suchý šampon čistí a osvěžuje vlasy během chvilky mezi mytími.
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Kód: 15265
Kód dod.: 837025
EAN: 4000388669000
90%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Povzbuzující mátová vůně s pižmem. Ochrana proti pocení s technologií Motionsense čím více jsi v pohybu, tím lépe funguje. Působí až 48 hodin. Bez obsahu alkoholu.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá svěžest a hydratace pro moderního muže.
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 2500928
Kód dod.: 759234
EAN: 5999109522245
 
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanza Fresh & Clean Color – zachovejte zářivé barvy a dokonale čisté prádlo s každým praním!
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Kód: 2501705
Kód dod.: 702188
EAN: 8594187141547
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0220 světle hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0220 světle hnědá, 700 g
Kód: 2503998
Kód dod.: 355946
EAN: 8592474018855
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0655 tmavě okrová, 700 g
Kód: 2503991
Kód dod.: 355890
EAN: 8592474019326
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Kód: 2506458
Kód dod.: 355879
EAN: 8592474101687
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2506468
Kód dod.: 355993
EAN: 8592474101731
 
349 Kč
385 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Kód: 2500191
Kód dod.: 355815
EAN: 8592474019173
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 97 Pearly Pink Treasure 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 97 Pearly Pink Treasure 0,8 g
Kód: 1902924
Kód dod.: 30.97
EAN: 4019674030974
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné a měkké oční stíny Eyeshadows s hedvábnou texturou se snadno nanášejí a okouzlí výraznou barev
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.