cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
549 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
276.10 Kč
92.03Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
Kód: 2502805
Kód dod.: 404985
EAN: 8590892113657
 
1 139 Kč
1 215 Kč
227.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva ve spreji na Vaše radiátory, pomocí Belton barvy na topení je bez problémů možno lakovat topná tělesa o teplotě 80 - 120 °C.
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Kód: 60958
Kód dod.: 1671347
EAN: 9000100632867
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
657 Kč
547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...)
BARLET báze akrylát plus BP A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus BP A, bílý, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
2 766.90 Kč
138.35Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Belton
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
217 Kč
542.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Imitace BRONZ nejen něco pro sochy - mnoho objektů získá díky úžasně opravdově působícímu povrchu antickou, uměleckou atmosféru, dobrá odolnost vůči poškrábání.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
215 Kč
53.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
1 304.70 Kč
86.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
949 Kč
237.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Termoizolačním barva na zeď s antikondenzačním účinkem. Používá se k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
309 Kč
345 Kč
41.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Henkel Syoss
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Kód: 1806666
Kód dod.: 870247
EAN: 9000101210453
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blond SalonPlex technologie Ultra chladné blond výsledky se zesvětlením až o 4 odstíny díky složení profesionální kvality s mixem chladných blond pigmentů.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
1 249 Kč
1 335 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
699 Kč
93.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
Auto-K Racing, zinková barva ve spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková barva ve spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
265 Kč
662.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkový sprej auto k racing je je vysoce účinný, metalický, antikorozní základní a vrchní nátěrna bázi zinku.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
447.50 Kč
89.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
1 255 Kč
502Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.