cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 6021 světle zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 6021 světle zelená, 5 kg
Kód: 2503697
Kód dod.: 301408
EAN: 8595002319493
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
REMAL EXPERT báze A - NOVÁ 1 KG
REMAL EXPERT báze A - NOVÁ 1 KG
Kód: 2504429
Kód dod.: M30549
EAN: 8591235052671
 
143.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Brow Tint permanentní barva na obočí Tmavá blond 17ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint permanentní barva na obočí Tmavá blond 17ml
Kód: 2508258
Kód dod.: 870188
EAN: 9000101748994
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte ostře definované, přirozeně vypadající obočí bez námahy a kompromisů s permanentní touto barvou.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
Kód: 2503555
Kód dod.: 107066
EAN: 4009506097053
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500213
Kód dod.: 400811
EAN: 8591235066104
 
165 Kč
41.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
192 Kč
48Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Tyrkys, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Tyrkys, 5+1 kg
Kód: 2506068
Kód dod.: 401280
EAN: 8591235096668
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď Pomněnka, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď Pomněnka, 5+1 kg
Kód: 2506070
Kód dod.: 401278
EAN: 8591235096675
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503707
Kód dod.: 400836
EAN: 8591235036213
 
755 Kč
50.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503721
Kód dod.: 400837
EAN: 8591235036442
 
1 229 Kč
49.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
4 436 Kč
221.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barlet silikon S je fasádní silikonová barva. Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je primárně doporučená pro nanášením stříkáním.
Detecha Izoban barva na beton, červenohnědá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, červenohnědá, 5 kg
Kód: 2502711
Kód dod.: 301414
EAN: 8595002300774
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 2 kg
Kód: 2502712
Kód dod.: 301432
EAN: 8595002300767
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Belton
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
217 Kč
542.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Imitace BRONZ nejen něco pro sochy - mnoho objektů získá díky úžasně opravdově působícímu povrchu antickou, uměleckou atmosféru, dobrá odolnost vůči poškrábání.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
Kód: 12738
Kód dod.: 870631
EAN: 3600010012863
 
224.90 Kč
4 685.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní měděná 7.4
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní měděná 7.4
Kód: 53451
Kód dod.: A3918200
EAN: 3600521434734
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Kód: 1901152
Kód dod.: 870178
EAN: 3600542213769
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 3020 dopravní červená, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 3020 dopravní červená, 750 ml
Kód: 2504319
Kód dod.: 329068
EAN: 8715743018251
 
589 Kč
785.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
859 Kč
57.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
295 Kč
73.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.