cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
1 689 Kč
67.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
949 Kč
237.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Termoizolačním barva na zeď s antikondenzačním účinkem. Používá se k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
309 Kč
345 Kč
41.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
1 542.80 Kč
154.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
1 249 Kč
1 335 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
699 Kč
93.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
63.90 Kč
63.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
205 Kč
51.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
61.90 Kč
61.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
1 749 Kč
43.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
559 Kč
37.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
1 429 Kč
35.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
Kód: 2503555
Kód dod.: 107066
EAN: 4009506097053
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2009 oranžová dopravní, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
1 255 Kč
502Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline barva na sádrokarton, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline barva na sádrokarton, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
1 018 Kč
1 145 Kč
56.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), pro nátěry extrémně hladkých povrchů, univerzální použití pro nátěry minerálních omítek a sádrokartonu, výborná paropropustnost, zvýšená otěruvzdornost.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
1 035 Kč
69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
Kód: 12738
Kód dod.: 870631
EAN: 3600010012863
 
224.90 Kč
4 685.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Kód: 1901152
Kód dod.: 870178
EAN: 3600542213769
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Kód: 2503733
Kód dod.: 708004
EAN: 4000290903469
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.