cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Nivea Men Sensitive pěna na holení 50 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení 50 ml
Kód: 2505623
Kód dod.: 880033
EAN: 42467342
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pleti jemnou péči při každém holení s Nivea Men Sensitive pěnou na holení. Speciálně vyvinutá receptura s heřmánkem a vitaminem E okamžitě zklidňuje podráždění, chrání citlivou pokožku a usnadňuje hladký skluz žiletky.
Tesori d´Oriente Byzantium pěna do koupele 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Byzantium pěna do koupele 500 ml
Kód: 2508079
Kód dod.: 795363
EAN: 8008970040738
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Byzantium je luxusní koupelová pěna do koupele inspirovaná orientálně‑květinovou vůní Byzance. Produkt vytváří bohatou, hedvábnou pěnu, která jemně pohladí pokožku, zanechá ji vláčnou, hebkou a nádherně provoněnou.
Naturalis relaxační lázeň - Matcha Delight 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň - Matcha Delight 1000 ml
Kód: 2508217
Kód dod.: 805017
EAN: 8596048012485
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Matcha Delight je přípravek do koupele s extraktem matcha, který osvěžuje pokožku, podporuje relaxaci a dodává pocit čistoty.
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Jordan
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Kód: 2507674
Kód dod.: 895250
EAN: 7046110079812
 
74.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická dentální párátka s napnutou zubní nití pro pohodlné a účinné čištění mezizubních prostorů.
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 20 dávek, 1000 ml
Kód: 2404029
Kód dod.: 765268
EAN: 9000101810387
 
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Kód: 2502309
Kód dod.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
96.90 Kč
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně vykreslené a dlouhodobě upravené obočí vám zajistí gel Essence Lift & Freeze Brow Glue
-2%Sleva
Essence What a Tint! tyčinka na rty a tváře 10 Raspberry Vibes 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na rty a tváře 10 Raspberry Vibes 5 g
Kód: 2502440
Kód dod.: ES542540
EAN: 4059729542540
 
80 Kč
82 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvářenka What a Tint! v odstínu 10 Raspberry Vibes od značky essence propůjčí rtům i tváři svěží a š
-2%Sleva
Essence What a Tint! tyčinka na rty a tváře 20 Grapefruit Bliss 5 g
Essence
Essence What a Tint! tyčinka na rty a tváře 20 Grapefruit Bliss 5 g
Kód: 2502441
Kód dod.: ES542571
EAN: 4059729542571
 
80 Kč
82 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvářenka The Essence Blush What a Tint! v odstínu 20 Grapefruit Bliss propůjčí vašim tvářím i rtům s
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
Kód: 2308339
Kód dod.: 911395
EAN: 5900516605391
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Midi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 5 až 9 kg. V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat, proto je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu.
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Junior 5 dětské pleny jednorázové 11-18 kg, 38 ks
Kód: 2308343
Kód dod.: 911398
EAN: 5900516605513
 
329.90 Kč
8.68Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Navržena pro malé objevitele, kteří dělají své první krůčky. Je vhodná pro děti od 11 do 18 kg.
Syoss Brow Tint barva na obočí Tmavě hnědý, 17 ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint barva na obočí Tmavě hnědý, 17 ml
Kód: 2507199
Kód dod.: 870236
EAN: 9000101715866
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte přirozený vzhled vašeho obočí! Dodejte mu výrazný efekt jako ze salonu díky Syoss Brow Tint dlouhotrvající barvě na obočí.
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
184.90 Kč
11 556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
AKCE
-10%Sleva
Nubian Kids mycí pěna po opalování, 250 ml
Nubian
Nubian Kids mycí pěna po opalování, 250 ml
Kód: 2601327
Kód dod.: 815260
EAN: 8586000086272
 
93 Kč
103 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky uklidňující mycí pěně Nubian Kidss aloe vera bude o dětskou pokožku dokonale postaráno.
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 880080
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Nivea®
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Kód: 1800229
Kód dod.: 880037
EAN: 9005800294759
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s dvojnásobným obsahem zklidňujících přírodních extraktů a zcela bez alkoholu je dokonale šetrné k pleti při holení.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Kód: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si dokonalý základ líčení s make-upem Foundation značky essence. Praktické provedení v tyči
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 240 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 240 10 g
Kód: 2500428
 
EAN: 4059729517630
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte dokonalého sjednocení pleti s make-upem Foundation od essence. Praktické provedení v tyčin
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Kód: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte svou pleť a poskytněte jí ochranu s hydratačním make-upem Skin tint od značky essence. Te
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Golden Argan je přípravek do koupele s arganovým olejem, který vyživuje pokožku, zanechává ji hebkou a přináší pocit luxusní relaxace.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.