cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovací tužka na rty 131 Perfect Fit 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovací tužka na rty 131 Perfect Fit 1,2 g
Kód: 2207401
Kód dod.: 172.131
EAN: 4052136183351
 
218 Kč
225 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Exkluzivní konturovací tužka na rty Soft Lip Liner má speciální složení pro bezchybně pěstěné, orámo
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 525 Matt Handmade Chocolate 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 525 Matt Handmade Chocolate 0,8 g
Kód: 2005921
Kód dod.: 30.525
EAN: 4052136111262
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro úchvatné líčení! Jednotlivé stíny se dodávají samostatně v praktickém m
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 115 Pearly Pleasant Breeze 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 115 Pearly Pleasant Breeze 0,8 g
Kód: 1900897
Kód dod.: 30.115
EAN: 4052136094428
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hedvábně jemné oční stíny Eyeshadows vynikají vysokou barevnou stálostí i intenzitou a díky své měkk
AKCE
-9%Sleva
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Kód: 2508197
Kód dod.: 845170
EAN: 9000101750058
 
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a posiluje dlouhé vlasy a dodává vašim délkám a kořínkům větší odolnost pro menší lámavost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
352 Kč
469.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503988
Kód dod.: 355865
EAN: 8592474019272
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 700 g
Kód: 2503997
Kód dod.: 355942
EAN: 8592474018633
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
-3%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 5 kg
Kód: 2504087
Kód dod.: 355836
EAN: 8592474019524
 
1 389 Kč
1 435 Kč
277.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2500195
Kód dod.: 355835
EAN: 8592474019210
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Pragoprimer Plus S 2070 základní barva na dřevo, 0100 bílá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základní barva na dřevo, 0100 bílá, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
236 Kč
393.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním a podkladovým nátěrům dřeva. Vyniká velmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivem, rychlým zasycháním. Má výbornou brousitelnost a vysokou přilnavost k dřevěným podkladům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Ajax univerzální čistič Ultra Fresh, 1 l
Ajax
Ajax univerzální čistič Ultra Fresh, 1 l
Kód: 2405948
Kód dod.: 700331
EAN: 8718951692015
 
55 Kč
55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek AJAX Ultra Fresh s osvěžující vůní. Efektivně odstraňuje nečistoty z různých povrchů a zanechává je zářivě čisté.​
Hlubna stromový balzám k ošetření stromů po řezu, 150 g
Hlubna - Stromový balzám
Hlubna stromový balzám k ošetření stromů po řezu, 150 g
Kód: 03464
Kód dod.: 690310
EAN: 8594003010064
100%
64.90 Kč
432.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stromový balzám je účinný přípravek na ochranu rostlin a k ošetření kůry stromů. Balzám používejte k ošetření ran stromů a keřů po řezu, poškození při ohryzu zvěří atd.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, dub, 250 g
Kód: 2504863
Kód dod.: 511244
EAN: 8591235075472
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření namáhané pokožky a ochrana před dráždivými látkami. Udržuje přirozenou ochrannou vrstvu na kůži, dodává pružnost a pevnost, neobsahuje konzervační látky ani jiné alergeny, 47 % složení tvoří přírodní vazelína.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-13%Sleva
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Solo
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
117 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palivo pro biokrby a fondue,
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.