cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Syoss barva na vlasy, 4-1 Středně Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-1 Středně Hnědý
Kód: 60955
Kód dod.: 1671343
EAN: 9000100632744
90%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Kód: 2503733
Kód dod.: 708004
EAN: 4000290903469
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
472 Kč
555.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
252 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
545 Kč
30.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
791 Kč
889 Kč
113Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
1 809 Kč
1 935 Kč
361.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody a nikotinu.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kristalon™
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kód: 03540
Kód dod.: 655212
EAN: 8594005001800
100%
137 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické, vodorozpustné ES hnojivo je určeno pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
549 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
AKCE
-14%Sleva
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
125 Kč
145 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvý univerzální lak se aplikuje na kov a dřevo. Vytváří lesklý, pololesklý nebo matný vzhled, zvyšuje odolnost krycích barev.
Syoss Brow Tint permanentní barva na obočí Tmavá blond 17ml
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint permanentní barva na obočí Tmavá blond 17ml
Kód: 2508258
Kód dod.: 870188
EAN: 9000101748994
 
239.90 Kč
14 111.76Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte ostře definované, přirozeně vypadající obočí bez námahy a kompromisů s permanentní touto barvou.
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
4 436 Kč
221.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barlet silikon S je fasádní silikonová barva. Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je primárně doporučená pro nanášením stříkáním.
AKCE
-10%Sleva
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Ralley šedý základ je ideální podklad použitelný jako plnič a jako podpora přilnavosti mezi povrchem a konečným nátěrem.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 3020 dopravní červená, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 3020 dopravní červená, 750 ml
Kód: 2504319
Kód dod.: 329068
EAN: 8715743018251
 
589 Kč
785.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
295 Kč
73.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 15 kg
Kód: 2504337
Kód dod.: 400926
EAN: 8591235045543
 
859 Kč
57.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.