cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
265 Kč
132.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva zamezující rozvoji plísní, vhodná pro nátěry v kuchyních, koupelnách a dalších sanitárních prostorech.
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva ve spreji na Vaše radiátory, pomocí Belton barvy na topení je bez problémů možno lakovat topná tělesa o teplotě 80 - 120 °C.
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
657 Kč
547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...)
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
318 Kč
379 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Henkel Syoss
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Kód: 1806666
Kód dod.: 870247
EAN: 9000101210453
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blond SalonPlex technologie Ultra chladné blond výsledky se zesvětlením až o 4 odstíny díky složení profesionální kvality s mixem chladných blond pigmentů.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
252 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
472 Kč
555.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
949 Kč
237.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Termoizolačním barva na zeď s antikondenzačním účinkem. Používá se k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
309 Kč
345 Kč
41.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
1 249 Kč
1 335 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
699 Kč
93.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kristalon™
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kód: 03540
Kód dod.: 655212
EAN: 8594005001800
100%
137 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické, vodorozpustné ES hnojivo je určeno pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
3 899 Kč
487.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
3 889 Kč
486.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
320 Kč
379 Kč
457.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-14%Sleva
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
125 Kč
145 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvý univerzální lak se aplikuje na kov a dřevo. Vytváří lesklý, pololesklý nebo matný vzhled, zvyšuje odolnost krycích barev.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Kód: 2402607
Kód dod.: 870146
EAN: 3600542601535
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.