cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
252 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
472 Kč
555.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
AKCE
-14%Sleva
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
125 Kč
145 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvý univerzální lak se aplikuje na kov a dřevo. Vytváří lesklý, pololesklý nebo matný vzhled, zvyšuje odolnost krycích barev.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
1 255 Kč
502Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Kód: 2503733
Kód dod.: 708004
EAN: 4000290903469
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
215 Kč
53.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
1 304.70 Kč
86.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Auto-K Racing, zinková barva ve spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková barva ve spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
265 Kč
662.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkový sprej auto k racing je je vysoce účinný, metalický, antikorozní základní a vrchní nátěrna bázi zinku.
Belton Special dekorační barva ve spreji, imitace zlato, 400 ml
Belton
Belton Special dekorační barva ve spreji, imitace zlato, 400 ml
Kód: 2503626
Kód dod.: 103228
EAN: 4015962156401
 
259 Kč
260 Kč
647.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodá dekoračním objektům ten správný lesk, vzhled vzácného kovu propůjčí věcem všedního života zcela mimořádný a luxusní charakter.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Kód: 2503406
Kód dod.: 432163
EAN: 8591235029024
 
287 Kč
358.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
447.50 Kč
89.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
276.10 Kč
92.03Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
Kód: 2502805
Kód dod.: 404985
EAN: 8590892113657
 
1 139 Kč
1 215 Kč
227.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
-1%Sleva
Bisil univerzální barva, zlatá, 80 g
Bisil
Bisil univerzální barva, zlatá, 80 g
Kód: 2503221
Kód dod.: 327176
EAN: 8590518364081
 
107 Kč
108 Kč
21 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se zvýšenou odolností vůči UV záření k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
-1%Sleva
Bisil univerzální barva, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil univerzální barva, stříbrná, 80 g
Kód: 2502733
Kód dod.: 327180
EAN: 8590518369086
 
107 Kč
108 Kč
21 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se zvýšenou odolností vůči UV záření k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
Eternal In Silver antibakteriální malířská barva 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriální malířská barva 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
2 159 Kč
179.92Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ETERNAL IN silver je antibakteriální malířská barva obsahující koloidní stříbro, která vytváří hygienické nátěry dlouhodobě odolné napadení bakteriemi.
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Kód: 60958
Kód dod.: 1671347
EAN: 9000100632867
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
AKCE
-7%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
1 809 Kč
1 935 Kč
361.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody a nikotinu.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 6021 světle zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 6021 světle zelená, 5 kg
Kód: 2503697
Kód dod.: 301408
EAN: 8595002319493
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.