cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
255 Kč
63.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
296 Kč
39.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
369 Kč
49.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
82.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
1 255 Kč
502Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-8%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
439 Kč
475 Kč
219.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
BARLET báze silikon S A, bílý, 10 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 10 kg
Kód: 2503383
Kód dod.: 416082
EAN: 8591235025736
 
2 036.20 Kč
203.62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Henkel Syoss
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Kód: 1806666
Kód dod.: 870247
EAN: 9000101210453
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blond SalonPlex technologie Ultra chladné blond výsledky se zesvětlením až o 4 odstíny díky složení profesionální kvality s mixem chladných blond pigmentů.
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
1 542.80 Kč
154.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kristalon™
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kód: 03540
Kód dod.: 655212
EAN: 8594005001800
100%
137 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické, vodorozpustné ES hnojivo je určeno pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
Kód: 2503476
Kód dod.: 107043
EAN: 4009506098111
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Kód: 2503733
Kód dod.: 708004
EAN: 4000290903469
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
AKCE
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.