cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
439 Kč
475 Kč
219.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Syoss barva na vlasy, 4-1 Středně Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-1 Středně Hnědý
Kód: 60955
Kód dod.: 870252
EAN: 9000100632744
90%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, kávově bronzový 3-89
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, kávově bronzový 3-89
Kód: 2402071
Kód dod.: 870482
EAN: 9000101732283
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Metalická řada permanentních barev pro zářivě metalický vzhled, který díky hloubkovému balzámu s technologií Intense Plex obnovuje miliony vlasových vazeb.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 1 kg
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 1 kg
Kód: 2504539
Kód dod.: 250926
EAN: 8591235060171
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline barva na sádrokarton, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline barva na sádrokarton, 15 + 3 kg
Kód: 2503202
Kód dod.: 400318
EAN: 8594002533120
 
1 018 Kč
1 145 Kč
56.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), pro nátěry extrémně hladkých povrchů, univerzální použití pro nátěry minerálních omítek a sádrokartonu, výborná paropropustnost, zvýšená otěruvzdornost.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 15 kg
Kód: 2503459
Kód dod.: 400661
EAN: 8591235036275
 
1 035 Kč
69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Belton Special dekorační barva ve spreji, imitace zlato, 400 ml
Belton
Belton Special dekorační barva ve spreji, imitace zlato, 400 ml
Kód: 2503626
Kód dod.: 103228
EAN: 4015962156401
 
259 Kč
260 Kč
647.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodá dekoračním objektům ten správný lesk, vzhled vzácného kovu propůjčí věcem všedního života zcela mimořádný a luxusní charakter.
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Pronto®
Pronto Wood Classic, sprej proti prachu chrání dřevo, leštěnka, 250 ml
Kód: 2503733
Kód dod.: 708004
EAN: 4000290903469
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2502456
Kód dod.: 400889
EAN: 8591235065961
 
1 089 Kč
43.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2503262
Kód dod.: 400625
EAN: 8591235022858
 
82.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
296 Kč
39.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2500317
Kód dod.: 400883
EAN: 8591235065947
 
369 Kč
49.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Henkel Syoss
Syoss Blond barva na vlasy, 10-55 Ultra Platinová Blond
Kód: 1806666
Kód dod.: 870247
EAN: 9000101210453
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blond SalonPlex technologie Ultra chladné blond výsledky se zesvětlením až o 4 odstíny díky složení profesionální kvality s mixem chladných blond pigmentů.
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod barvy, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
232 Kč
386.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Ralley šedý základ je ideální podklad použitelný jako plnič a jako podpora přilnavosti mezi povrchem a konečným nátěrem.
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
1 935 Kč
387Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody a nikotinu.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kristalon™
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kód: 03540
Kód dod.: 655212
EAN: 8594005001800
100%
137 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické, vodorozpustné ES hnojivo je určeno pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
549 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
215 Kč
53.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
1 304.70 Kč
86.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.