cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 13 Cool Blonde 1 g
Essence
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 13 Cool Blonde 1 g
Kód: 1907440
Kód dod.: ES228314
EAN: 4059729228314
 
48 Kč
51 Kč
48 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené obočí! Součástí tužky na obočí je také praktický kartáček pro precizní styling ob
-6%Sleva
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 11 Deep Brown 1 g
Essence
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 11 Deep Brown 1 g
Kód: 1907438
Kód dod.: ES228291
EAN: 4059729228291
 
48 Kč
51 Kč
48 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte bezchybně upravené obočí! Tato tužka na obočí je vybavena praktickým kartáčkem pro jeho pre
-7%Sleva
Artdeco Mascara Volume Sensation řasenka 6P1 Ocean Blue 15 ml
Artdeco
Artdeco Mascara Volume Sensation řasenka 6P1 Ocean Blue 15 ml
Kód: 2500548
Kód dod.: 2074.6P1
EAN: 4052136276022
 
464 Kč
499 Kč
30 933.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Limitovaná edice řasenky Volume Sensation 6P1 Ocean Blue od Artdeco zaujme nejen osobitým keramickým
Essence Lash Princess False Lash Effect - Burgundy řasenka na oči 12 ml
Essence
Essence Lash Princess False Lash Effect - Burgundy řasenka na oči 12 ml
Kód: 2502312
Kód dod.: ES541796
EAN: 4059729541796
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po řasách s působivou délkou, plným objemem a v trendy odstínu? Řasenka Essence Lash Princes
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Essence pero na obočí microblading 02 Light Brown, 0,6 ml
Essence
Essence pero na obočí microblading 02 Light Brown, 0,6 ml
Kód: 2601741
Kód dod.: ES583161
EAN: 4059729583161
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte přirozeně plné a upravené obočí s tužkou na obočí essence microblading 02 Light Brown. Tent
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Essence
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Kód: 2601811
Kód dod.: ES583222
EAN: 4059729583222
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřej svému pohledu hloubku a délku s voděodolnou řasenkou What the Length! 02 Black Waterproof od
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1902841
Kód dod.: 100255008
EAN: 8592613550086
 
149.90 Kč
174.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko prací gel na vlnu i merino, založen na bázi lněného mýdla, změkčuje prádlo a nezanáší textilní vlákna
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
-30%Sleva
Essence Stay bold, it’s Gold nálepky na nehty 88 kusů
Essence
Essence Stay bold, it’s Gold nálepky na nehty 88 kusů
Kód: 2307372
 
EAN: 4059729422224
 
29.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samolepky na nehty essence Stay bold, it’s Gold pozvednou vzhled vaší manikúry na zcela novou úroveň
-2%Sleva
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Kód: 2504643
Kód dod.: 822538
EAN: 9005800396934
 
219.90 Kč
224.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonalá pleť během chvilky! Vsaďte na složení s minerály a provitamínem B5 a zdůrazněte přirozený tón pleti - NIVEA Denní BB krém OF 20 – světlý odstín.
Končící produkty
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Artdeco
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Kód: 2204338
Kód dod.: 4825.31
EAN: 4052136160741
 
436 Kč
17 440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poskytuje ochranu před modrým světlem, které má za následek stárnutí pokožky. Vizuálně zjemňuje vrás
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Spokar®
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Kód: 56288
Kód dod.: 896520
EAN: 8593534341623
 
59.90 Kč
1.2Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar dentální nit voskovaná pro čištění mezizubních prostorů. Zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje zaněty a onemocnění dásní. Délka 50 metrů. Dentální nit má voskovaný povrch.
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80094
Kód dod.: 805010
EAN: 5997514344421
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní atlantiku. Český výrobek.
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Kód: 80095
Kód dod.: 805008
EAN: 8594045541809
88%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou lesní vůní.
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové umělé řasy nanes k vnějšímu koutku oka. Poloviční řasy ti dodají přirozený efekt kočičích očí a
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Kód: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného podkladu s make-upem Foundation od essence. Tento make-up v tyčince vám umožní
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Kód: 2508803
Kód dod.: 795364
EAN: 8008970054247
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Forest Ritual pěna do koupele s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli.
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Gillette®
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Kód: 2601063
Kód dod.: 880165
EAN: 8006530159203
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení poskytuje bohatou ochrannou pěnu, usnadňuje kluznost břitvy a přispívá k příjemnému pocitu po holení.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 2 kg
Kód: 2502891
Kód dod.: 512316
EAN: 8594007010220
 
819 Kč
409.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
166 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.