cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
Pragoprimer Plus S 2070 základní barva na dřevo, 0100 bílá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základní barva na dřevo, 0100 bílá, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
236 Kč
393.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním a podkladovým nátěrům dřeva. Vyniká velmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivem, rychlým zasycháním. Má výbornou brousitelnost a vysokou přilnavost k dřevěným podkladům.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2504000
Kód dod.: 355958
EAN: 8592474018817
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0840 červenohnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0840 červenohnědá, 700 g
Kód: 2504011
Kód dod.: 356018
EAN: 8592474018671
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0440 modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0440 modrá, 700 g
Kód: 2503985
Kód dod.: 355850
EAN: 8592474019241
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0440 modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0440 modrá, 700 g
Kód: 2504002
Kód dod.: 355970
EAN: 8592474018749
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2504004
Kód dod.: 355982
EAN: 8592474019050
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2500186
Kód dod.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
329.90 Kč
329.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si kouzelnou vánoční atmosféru s dárkovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0100 bílá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Lazura na dřevo, palisandr, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, palisandr, 10 l
Kód: 2504109
Kód dod.: 395183
EAN: 8591235040111
 
439 Kč
43.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Lazura na dřevo, teak, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, teak, 10 l
Kód: 2504952
Kód dod.: 395185
EAN: 8591235077933
 
422 Kč
42.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2501048
 
EAN: 085805378349
 
679 Kč
6 790Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Dopřejte si povzbuzující vůni, j
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Kód: 2506125
Kód dod.: 960960
EAN: 8712581549909
 
44 Kč
11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Kód: 2601216
Kód dod.: 725091
EAN: 5000204420791
 
119.90 Kč
120 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní váš domov svěží ovocně-citrusovou vůní mandarinek.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2603449
 
EAN: 3616307208543
 
2 425 Kč
48 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603448
 
EAN: 3616307208536
 
1 655 Kč
55 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská parfémovaná voda BOSS Bot
VÝPRODEJ - TOP CENA
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 51 Mineral Black 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 51 Mineral Black 0,4 g
Kód: 87054
Kód dod.: 336.51
EAN: 4052136001389
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skvělá volba pro snadno se dráždící a citlivé oči, precizní tužka zajišťující dlouhotrvající a přesn
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 503 Black 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 503 Black 0,8 g
Kód: 87092
Kód dod.: 30.503
EAN: 4019674305034
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující výsledky! Všechny stíny se prodávají jednotlivě v praktickém
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 10 Pearly White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 10 Pearly White 0,8 g
Kód: 87119
Kód dod.: 30.10
EAN: 4019674030103
 
163 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní oční stíny pro dokonalé líčení! Jednotlivé stíny získáte v praktickém magnetickém ba
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.