cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
791 Kč
889 Kč
113Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
447.50 Kč
89.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
Kód: 12738
Kód dod.: 870631
EAN: 3600010012863
 
224.90 Kč
4 685.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní měděná 7.4
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní měděná 7.4
Kód: 53451
Kód dod.: A3918200
EAN: 3600521434734
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Kód: 1901152
Kód dod.: 870178
EAN: 3600542213769
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504778
Kód dod.: 401539
EAN: 8591235072914
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 610 pastelově žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 610 pastelově žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504786
Kód dod.: 401587
EAN: 8591235073072
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 200 safari béžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 200 safari béžová, 3,2 kg
Kód: 2504773
Kód dod.: 401509
EAN: 8591235072815
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
276.10 Kč
92.03Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
Kód: 2502805
Kód dod.: 404985
EAN: 8590892113657
 
1 139 Kč
1 215 Kč
227.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Belton
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
217 Kč
542.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Imitace BRONZ nejen něco pro sochy - mnoho objektů získá díky úžasně opravdově působícímu povrchu antickou, uměleckou atmosféru, dobrá odolnost vůči poškrábání.
Syoss barva na vlasy, 3-3 tmavě fialový
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 3-3 tmavě fialový
Kód: 60961
Kód dod.: 870258
EAN: 9000100632966
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 4-8 Čokoládově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-8 Čokoládově Hnědý
Kód: 60969
Kód dod.: 870266
EAN: 9000100633314
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 4-15 Popelavý Chrom
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-15 Popelavý Chrom
Kód: 2001616
Kód dod.: 870269
EAN: 9000101266481
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
535 Kč
133.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
BARLET báze akrylát plus BP A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus BP A, bílý, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
2 766.90 Kč
138.35Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Kód: 60958
Kód dod.: 1671347
EAN: 9000100632867
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
2 099 Kč
299.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.