cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Syoss barva na vlasy, 3-3 tmavě fialový
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 3-3 tmavě fialový
Kód: 60961
Kód dod.: 870258
EAN: 9000100632966
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 4-8 Čokoládově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-8 Čokoládově Hnědý
Kód: 60969
Kód dod.: 870266
EAN: 9000100633314
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 4-15 Popelavý Chrom
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-15 Popelavý Chrom
Kód: 2001616
Kód dod.: 870269
EAN: 9000101266481
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Belton
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
217 Kč
542.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Imitace BRONZ nejen něco pro sochy - mnoho objektů získá díky úžasně opravdově působícímu povrchu antickou, uměleckou atmosféru, dobrá odolnost vůči poškrábání.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 400 g
Kód: 2503866
Kód dod.: 250923
EAN: 8595073000535
 
252 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým barvám, 850 g
Kód: 2503822
Kód dod.: 250925
EAN: 8595073025033
 
472 Kč
555.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek je určen výhradně k vytvrzování dvousložkových epoxidových nátěrových hmot EPOLEX.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kristalon™
Agro Kristalon Plod a květ, hnojivo na balkonové a okrasné rostliny a dřeviny, 500 g
Kód: 03540
Kód dod.: 655212
EAN: 8594005001800
100%
137 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krystalické, vodorozpustné ES hnojivo je určeno pro rychlejší start produkčního období rostlin. Podporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů.
AKCE
-14%Sleva
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
125 Kč
145 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvý univerzální lak se aplikuje na kov a dřevo. Vytváří lesklý, pololesklý nebo matný vzhled, zvyšuje odolnost krycích barev.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Kód: 2504685
Kód dod.: 301331
EAN: 8591235039559
 
239 Kč
298.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504687
Kód dod.: 301336
EAN: 8591235039573
 
1 179 Kč
235.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
Kód: 2503435
Kód dod.: 355409
EAN: 8590892113640
 
2 855 Kč
285.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Kód: 2504686
Kód dod.: 301334
EAN: 8591235071214
 
565 Kč
282.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
265 Kč
132.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva zamezující rozvoji plísní, vhodná pro nátěry v kuchyních, koupelnách a dalších sanitárních prostorech.
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva ve spreji na Vaše radiátory, pomocí Belton barvy na topení je bez problémů možno lakovat topná tělesa o teplotě 80 - 120 °C.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
657 Kč
547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...)
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
318 Kč
379 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
276.10 Kč
92.03Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 5 kg
Kód: 2502805
Kód dod.: 404985
EAN: 8590892113657
 
1 139 Kč
1 215 Kč
227.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.