cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, hnědá tmavá 3.0
Kód: 12738
Kód dod.: 870631
EAN: 3600010012863
 
224.90 Kč
4 685.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ostružinová červená 3.61
Kód: 1901152
Kód dod.: 870178
EAN: 3600542213769
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
423 Kč
70.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 200 safari béžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 200 safari béžová, 3,2 kg
Kód: 2504773
Kód dod.: 401509
EAN: 8591235072815
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504778
Kód dod.: 401539
EAN: 8591235072914
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 610 pastelově žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 610 pastelově žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504786
Kód dod.: 401587
EAN: 8591235073072
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500316
Kód dod.: 400880
EAN: 8591235065930
 
215 Kč
53.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
1 304.70 Kč
86.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Auto-K Racing, zinková barva ve spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková barva ve spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
265 Kč
662.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkový sprej auto k racing je je vysoce účinný, metalický, antikorozní základní a vrchní nátěrna bázi zinku.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-22%Sleva
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601118
Kód dod.: 765274
EAN: 4061746508027
 
21.90 Kč
28 Kč
2.74Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Radiant Rose účinný prací prášek s vůní růží pro dokonalou svěžest a čistotu
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
447.50 Kč
89.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
938 Kč
93.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Belton
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
217 Kč
542.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Imitace BRONZ nejen něco pro sochy - mnoho objektů získá díky úžasně opravdově působícímu povrchu antickou, uměleckou atmosféru, dobrá odolnost vůči poškrábání.
AKCE
-9%Sleva
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
489 Kč
535 Kč
122.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
Kód: 2503435
Kód dod.: 355409
EAN: 8590892113640
 
2 855 Kč
285.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Kód: 2504686
Kód dod.: 301334
EAN: 8591235071214
 
565 Kč
282.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Kód: 2504685
Kód dod.: 301331
EAN: 8591235039559
 
239 Kč
298.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504687
Kód dod.: 301336
EAN: 8591235039573
 
1 179 Kč
235.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.