cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
AKCE
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
Kód: 2503462
Kód dod.: 106304
EAN: 4009506013183
 
125 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
1 020 Kč
1 145 Kč
85Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sjednocení vzhledu různých podkladů, vytvoření zrnitého povrchu, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, paropropustnost, tónovatelnost na tónovacích strojích.
AKCE
-20%Sleva
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
23.90 Kč
29.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
938 Kč
93.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
Syoss barva na vlasy, 1-1 Černý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 1-1 Černý
Kód: 60953
Kód dod.: 870250
EAN: 9000100632669
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Sněhobílý vysoce bílá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
255 Kč
63.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro nátěry obytných a designových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady. Je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
1 689 Kč
67.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 5 kg
Kód: 2003119
Kód dod.: 301434
EAN: 8595002300750
 
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
205 Kč
51.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
63.90 Kč
63.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
1 749 Kč
43.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
61.90 Kč
61.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
1 429 Kč
35.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
559 Kč
37.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-8%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
439 Kč
475 Kč
219.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-6%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
539 Kč
575 Kč
269.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
1 739 Kč
1 740 Kč
496.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
1 542.80 Kč
154.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
AKCE
-8%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
439 Kč
475 Kč
219.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.