cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9004 černá, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0199 černý, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
318 Kč
379 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
3 899 Kč
487.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
3 889 Kč
486.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
320 Kč
379 Kč
457.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Kód: 2503406
Kód dod.: 432163
EAN: 8591235029024
 
287 Kč
358.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, zlatorůžová 8.23
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, zlatorůžová 8.23
Kód: 1804691
Kód dod.: 870626
EAN: 3600523577705
100%
224.90 Kč
4 685.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Syoss Blond barva na vlasy, 12-59 Chladná Platinová Blond
Henkel Syoss
Syoss Blond barva na vlasy, 12-59 Chladná Platinová Blond
Kód: 1806667
Kód dod.: 870246
EAN: 9000101210521
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6018 zelenožlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6018 zelenožlutá, 400 ml
Kód: 2501889
Kód dod.: 107037
EAN: 4009506096186
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
-1%Sleva
Bisil univerzální barva, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil univerzální barva, stříbrná, 80 g
Kód: 2502733
Kód dod.: 327180
EAN: 8590518369086
 
107 Kč
108 Kč
21 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se zvýšenou odolností vůči UV záření k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
-1%Sleva
Bisil univerzální barva, zlatá, 80 g
Bisil
Bisil univerzální barva, zlatá, 80 g
Kód: 2503221
Kód dod.: 327176
EAN: 8590518364081
 
107 Kč
108 Kč
21 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se zvýšenou odolností vůči UV záření k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Kód: 2402607
Kód dod.: 870146
EAN: 3600542601535
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
835 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Eternal In Silver antibakteriální malířská barva 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriální malířská barva 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
2 159 Kč
179.92Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ETERNAL IN silver je antibakteriální malířská barva obsahující koloidní stříbro, která vytváří hygienické nátěry dlouhodobě odolné napadení bakteriemi.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 6021 světle zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 6021 světle zelená, 5 kg
Kód: 2503697
Kód dod.: 301408
EAN: 8595002319493
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji červenohnědá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.