cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 40 Cool Brown 0,31 g
Essence
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 40 Cool Brown 0,31 g
Kód: 2001486
Kód dod.: ES255389
EAN: 4059729255389
 
54 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová a otočná tužka na obočí zvýrazní tvé obočí. S integrovaným ořezávátkem a silikonovým kartáčk
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
219.90 Kč
439.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG odstraňovač plísně je určený pro odstranění plísní z různých povrchů v domácnosti. Balení obsahuje také HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Syoss Curl 3v1 stylingový gel na vlasy 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3v1 stylingový gel na vlasy 250ml
Kód: 2506738
Kód dod.: 862418
EAN: 9000101731064
 
154.90 Kč
619.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký krémový gel určený pro všechny typy vln a kudrlin, inspirovaný metodou "Curly Girl", který nabízí výraznou fixaci, péči i definici v jednom. Bez lepivého efektu.
Essence Lash Without Limits Extreme voděodolná řasenka na oči 03 Black 13 ml
Essence
Essence Lash Without Limits Extreme voděodolná řasenka na oči 03 Black 13 ml
Kód: 2502308
Kód dod.: ES490551
EAN: 4059729490551
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potřebujete spolehlivou voděodolnou řasenku, která vašim řasám zajistí výraznou délku i objem bez je
Essence tužka na obočí Micro Precise 03 Light Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 03 Light Brown, 0,05 g
Kód: 2601720
Kód dod.: ES583291
EAN: 4059729583291
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na obočí Micro Precise 03  – Světlá hnědá dokonale přirozený vzhled každý den Dosáhněte skvěl
Essence tužka na obočí Micro Precise 07 Auburn, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 07 Auburn, 0,05 g
Kód: 2601724
Kód dod.: ES583338
EAN: 4059729583338
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence pero na obočí microblading 01 Soft Blonde
Essence
Essence pero na obočí microblading 01 Soft Blonde
Kód: 2601740
Kód dod.: ES583154
EAN: 4059729583154
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí s profesionálním výsledkem za pár chvil s essence Microblading Brow Brush Liner. Te
Essence řasenka WITHOUT LIMITS TUBING 05 Brown Tubing, 13 ml
Essence
Essence řasenka WITHOUT LIMITS TUBING 05 Brown Tubing, 13 ml
Kód: 2601738
Kód dod.: ES583239
EAN: 4059729583239
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým řasám přirozené zvýraznění s řasenkou essence WITHOUT LIMITS TUBING 05 Brown Tubing. De
Essence pero na obočí microblading 03 Neutral Brown, 0,6 ml
Essence
Essence pero na obočí microblading 03 Neutral Brown, 0,6 ml
Kód: 2601743
Kód dod.: ES583178
EAN: 4059729583178
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte precizně upraveného a přirozeně hustého obočí pomocí tužky essence microblading 03 Neutral
Essence dlouhotrvající tužka na oči 40 Roasted Chestnut, 0,28 g
Essence
Essence dlouhotrvající tužka na oči 40 Roasted Chestnut, 0,28 g
Kód: 2601747
Kód dod.: ES583376
EAN: 4059729583376
 
44 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na oči Longlasting v odstínu 40 Roasted Chestnut od značky essence představuje skvělou volbu p
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
Profil montážní pěna, trubičková, 500 ml
Soudal
Profil montážní pěna, trubičková, 500 ml
Kód: 2503061
Kód dod.: 516905
EAN: 5411183033344
 
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Celoroční jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
126 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů.
PATTEX SÍTKO 15X100 MM - 5 Ks
Henkel Pattex®
PATTEX SÍTKO 15X100 MM - 5 Ks
Kód: 2507938
Kód dod.: 519980
EAN: 4006863861280
 
119 Kč
23.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Sítko 15 × 100 mm – pro pevné a spolehlivé kotvení v dutých materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Den Braven
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml
Kód: 2508818
Kód dod.: 516950
EAN: 8595100140456
 
275 Kč
333.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Den Braven protipožární pěna pistolová 750 ml je vysoce účinný těsnicí materiál určený k ochraně stavebních konstrukcí proti šíření ohně a kouře.
AKCE
-7%Sleva
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pěna 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX WHITETEQ - pistolová PU pěna 750 ml
Kód: 2508732
Kód dod.: 516823
EAN: 9000101158755
 
188 Kč
203 Kč
250.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX WHITETEQ je PU pěna s charakteristickou ledově bílou barvu, vynikající strukturou až 10krát vyšší odolnost vůči UV záření.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Henkel Pattex®
Pattex FT 101 lepící tmel šedý 280ml
Kód: 2506359
Kód dod.: 501890
EAN: 9000101151817
 
212 Kč
757.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX FT 101 je víceúčelový, elastický lepicí tmel určený pro použití v interiéru i exteriéru, založený na technologii Flextec. Vhodný pro lepení a tmelení všech druhů spár.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.