cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Tesori d´Oriente Byzantium pěna do koupele 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Byzantium pěna do koupele 500 ml
Kód: 2508079
Kód dod.: 795363
EAN: 8008970040738
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Byzantium je luxusní koupelová pěna do koupele inspirovaná orientálně‑květinovou vůní Byzance. Produkt vytváří bohatou, hedvábnou pěnu, která jemně pohladí pokožku, zanechá ji vláčnou, hebkou a nádherně provoněnou.
Naturalis relaxační lázeň - Matcha Delight 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň - Matcha Delight 1000 ml
Kód: 2508217
Kód dod.: 805017
EAN: 8596048012485
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Matcha Delight je přípravek do koupele s extraktem matcha, který osvěžuje pokožku, podporuje relaxaci a dodává pocit čistoty.
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Jordan
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Kód: 2507674
Kód dod.: 895250
EAN: 7046110079812
 
74.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická dentální párátka s napnutou zubní nití pro pohodlné a účinné čištění mezizubních prostorů.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 880080
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Na vlnu a merino, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1902841
Kód dod.: 765177
EAN: 8592613550086
 
149.90 Kč
174.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eko prací gel na vlnu i merino, založen na bázi lněného mýdla, změkčuje prádlo a nezanáší textilní vlákna
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
-30%Sleva
Essence Stay bold, it’s Gold nálepky na nehty 88 kusů
Essence
Essence Stay bold, it’s Gold nálepky na nehty 88 kusů
Kód: 2307372
 
EAN: 4059729422224
 
29.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samolepky na nehty essence Stay bold, it’s Gold pozvednou vzhled vaší manikúry na zcela novou úroveň
-2%Sleva
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 20 denní BB krém světlý odstín, 50 ml
Kód: 2504643
Kód dod.: 822538
EAN: 9005800396934
 
219.90 Kč
224.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonalá pleť během chvilky! Vsaďte na složení s minerály a provitamínem B5 a zdůrazněte přirozený tón pleti - NIVEA Denní BB krém OF 20 – světlý odstín.
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Atlantic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80094
Kód dod.: 805010
EAN: 5997514344421
100%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní atlantiku. Český výrobek.
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Lesní pěna do koupele, 2 l
Kód: 80095
Kód dod.: 805008
EAN: 8594045541809
88%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou lesní vůní.
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Essence
Essence Lashes To Impress umělé řasy 03 Half Lashes 1 pár
Kód: 88741
Kód dod.: ES543061
EAN: 4250947543061
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové umělé řasy nanes k vnějšímu koutku oka. Poloviční řasy ti dodají přirozený efekt kočičích očí a
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
Končící produkty
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Artdeco
Artdeco Light Luminious Foundation lehký rozjasňující make-up 31 Golden Tan 25 ml
Kód: 2204338
Kód dod.: 4825.31
EAN: 4052136160741
 
436 Kč
17 440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poskytuje ochranu před modrým světlem, které má za následek stárnutí pokožky. Vizuálně zjemňuje vrás
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Spokar®
Spokar dentální nit voskovaná, 50 metrů
Kód: 56288
Kód dod.: 896520
EAN: 8593534341623
 
59.90 Kč
1.2Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar dentální nit voskovaná pro čištění mezizubních prostorů. Zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje zaněty a onemocnění dásní. Délka 50 metrů. Dentální nit má voskovaný povrch.
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente pěna do koupele Forest Ritual 500 ml
Kód: 2508803
Kód dod.: 795364
EAN: 8008970054247
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Forest Ritual pěna do koupele s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 340 10 g
Kód: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného podkladu s make-upem Foundation od essence. Tento make-up v tyčince vám umožní
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Gillette®
Gillette Holicí pěna Original 250 ml
Kód: 2601063
Kód dod.: 880165
EAN: 8006530159203
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení poskytuje bohatou ochrannou pěnu, usnadňuje kluznost břitvy a přispívá k příjemnému pocitu po holení.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.