cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 01 Cool Blonde, 0,05 g
Kód: 2601718
Kód dod.: ES583277
EAN: 4059729583277
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte bezchybného vzhledu svého obočí díky precizní tužce Micro Precise v odstínu 01 Cool Blonde
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe, 0,05 g
Kód: 2601719
Kód dod.: ES583284
EAN: 4059729583284
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesná tužka na obočí Micro Precise 02 Taupe – pro perfektně tvarované a přirozeně husté obočí. S t
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Nivea®
Nivea Men pěna na holení Sensitive Recovery, 200 ml
Kód: 1800229
Kód dod.: 880037
EAN: 9005800294759
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s dvojnásobným obsahem zklidňujících přírodních extraktů a zcela bez alkoholu je dokonale šetrné k pleti při holení.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčince 280 10 g
Kód: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si dokonalý základ líčení s make-upem Foundation značky essence. Praktické provedení v tyči
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratační make-up 140 30 ml
Kód: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
29 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zdokonalte svou pleť a poskytněte jí ochranu s hydratačním make-upem Skin tint od značky essence. Te
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Golden Argan je přípravek do koupele s arganovým olejem, který vyživuje pokožku, zanechává ji hebkou a přináší pocit luxusní relaxace.
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxační lázeň – Lavender Magic 1000 ml
Kód: 2508867
Kód dod.: 805015
EAN: 8596048012508
90%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis relaxační lázeň Lavender Magic je přípravek do koupele s vůní levandule, který zklidňuje tělo i mysl a navozuje dokonalou relaxaci.
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Colgate®
Colgate Total Pro Gum Health zubní nit mátová, 50 m
Kód: 2600110
Kód dod.: 790123
EAN: 59036388
 
69.90 Kč
70 Kč
1.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní nit Total Pro Gum Health pomáhá odstranit zbytky jídla a zubní plak z mezizubních prostor. Jemná mátová příchuť zanechává v ústech pocit svěžesti po každém použití.
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Elmex®
Elmex voskovaná zubní nit s mentolem 50 m
Kód: 2600086
Kód dod.: 790093
EAN: 8714789900100
 
119.90 Kč
2.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní nit voskovaná s mentolem pomáhá účinně čistit mezizubní prostory a odstranit zubní plak. Díky voskované úpravě se nit snadno zavádí mezi zuby.
-9%Sleva
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive pěna na holení, 200 ml
Kód: 09272
Kód dod.: 880041
EAN: 4005808310715
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Heřmánek, vitamin E a extrakt z hamamelisu se postarají o zklidnění oholené tváře. Hamamelis tlumí pocit pálení a svědění, pomáhá uzavírat a hojit rány a má protizánětlivé účinky.
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor pěna na holení, 200 ml
Kód: 53749
Kód dod.: 05791
EAN: 8594001778522
100%
54.90 Kč
274.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna na holení s obsahem aloe vera.
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Sensodyne
Sensodyne zubní nit expandující, 30 m
Kód: 33110
Kód dod.: 899020
EAN: 5000347084065
 
100 Kč
3.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Elegance
Elegance Exotic pěna do koupele, 2 l
Kód: 80093
Kód dod.: 805009
EAN: 5997514343424
98%
59.90 Kč
29.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pěna do koupele s příjemnou exotickou vůní.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
-7%Sleva
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Naturalis
Naturalis pěnivá koupel - Ginseng Energy 1000 ml
Kód: 2508870
Kód dod.: 805012
EAN: 8596048012539
90%
64.90 Kč
69.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis pěna do koupele Ginseng Energy osvěžující pěna s ženšenem, která jemně čistí pokožku a dodává pocit energie.
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 40 Cool Brown 0,31 g
Essence
Essence Superlast 24h voděodolná tužka na obočí 40 Cool Brown 0,31 g
Kód: 2001486
Kód dod.: ES255389
EAN: 4059729255389
 
54 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová a otočná tužka na obočí zvýrazní tvé obočí. S integrovaným ořezávátkem a silikonovým kartáčk
AKCE
-3%Sleva
Bros Oboustranně lepový pás, lapač hmyzu, 5 m
Bros
Bros Oboustranně lepový pás, lapač hmyzu, 5 m
Kód: 2101599
Kód dod.: 0385
EAN: 5904517403628
100%
87 Kč
89.90 Kč
17.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranná lepicí páska pro sledování přítomnosti škůdců rostlin a stromů. Po nalepení okolo stromu představuje mechanickou bariéru pro škůdce, kteří vylézají nahoru po kmeni stromu pro dokončení jejich vývojového cyklu.
Artdeco Soft Eyeliner voděodolná konturovací tužka na oči 15 Dark Hazelnut 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eyeliner voděodolná konturovací tužka na oči 15 Dark Hazelnut 1,2 g
Kód: 2102370
Kód dod.: 221.15
EAN: 4019674221150
 
218 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato tužka na oči vyniká mimořádně dlouhou výdrží a díky své příjemně měkké, krémové textuře zajišťu
-7%Sleva
Essence Longlasting dlouhotrvající tužka na oči 34 Sparkling Black 0,28 g
Essence
Essence Longlasting dlouhotrvající tužka na oči 34 Sparkling Black 0,28 g
Kód: 2106205
 
EAN: 4059729337191
90%
40 Kč
43 Kč
40Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na oči essence Longlasting snadno dodáte svému líčení jedinečný akcent! Její hladká gelová
Essence I Love Extreme Crazy Volume řasenka odstín černá 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Crazy Volume řasenka odstín černá 12 ml
Kód: 70395
 
EAN: 4250587739084
100%
77 Kč
6 416.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Další přírůstek do rodiny I Love - řasenka pro větší objem. Temně černá a krémová textura obalí každ
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 05 Soft Blonde 1 g
Essence
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 05 Soft Blonde 1 g
Kód: 77668
Kód dod.: ES771855
EAN: 4250587771855
100%
48 Kč
48 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené obočí! Součástí tužky na obočí je i praktický kartáček pro precizní styling. Za p
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
Essence Lash Princess False Lash Effect řasenka Black 12 ml
Essence
Essence Lash Princess False Lash Effect řasenka Black 12 ml
Kód: 83726
Kód dod.: ES516027
EAN: 4250947516027
 
97 Kč
8 083.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Královská sestra a nový přírůstek do řady řasenek lash princess v černém odstínu. Unikátní kuželovit
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.