cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Kód: 2603307
Kód dod.: 896559
EAN: 4973227844664
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,9 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou hromadit zbytky jídla a zubní plak.
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,6 mm růžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček zahnutý 0,6 mm růžový, 10 kusů
Kód: 2603309
Kód dod.: 896560
EAN: 4973227312439
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,6 mm jsou určeny pro šetrné a účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 5 ks
Gillette®
Gillette Mach3 náhradní hlavice, 5 ks
Kód: 2105562
Kód dod.: 882010
EAN: 7702018552313
 
299.90 Kč
59.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní hlavice pro holicí strojek Gillette Mach3.
Gillette Fusion, náhradní hlavice, balení 4 kusy
Gillette®
Gillette Fusion, náhradní hlavice, balení 4 kusy
Kód: 47902
Kód dod.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
369.90 Kč
92.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion a jeho břity dají nový rozměr tomu, co od holení očekáváte. Je navržený tak, aby vám poskytoval optimální výkon z obou stran svých unikátních břitů.
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 75 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pro muže i ženy 75 ml
Kód: 2602001
Kód dod.: 14912
EAN: 8056860214660
 
1 589 Kč
21 186.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-dřevitá pižmová vůně byla uvedena na trh v roce 2025 Poznejte luxusní parfémovanou vodu R
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
105 Kč
21Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
-10%Sleva
SOFTdent zahnuté mezizubní kartáčky M 0,6 mm, 6 ks
SOFTdent®
SOFTdent zahnuté mezizubní kartáčky M 0,6 mm, 6 ks
Kód: 2504746
Kód dod.: 896519
EAN: 8594027315312
 
74.90 Kč
82.90 Kč
12.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální upravený drátek k zamezení poškození zubní skloviny. Odolný proti lámání, pružné držadlo, jemné zabroušené štětinky vhodné i pro citlivé dásně.
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Jordan
Jordan 3v1 dentální párátka s nití v boxu 50 ks
Kód: 2507674
Kód dod.: 895250
EAN: 7046110079812
 
74.90 Kč
1.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická dentální párátka s napnutou zubní nití pro pohodlné a účinné čištění mezizubních prostorů.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,5 mm zelený, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,5 mm zelený, 10 kusů
Kód: 2603306
Kód dod.: 896558
EAN: 4973227345024
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,5 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou usazovat zbytky jídla a zubní plak.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,7 mm bílý, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 0,7 mm bílý, 10 kusů
Kód: 2603301
Kód dod.: 896554
EAN: 4973227345246
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 0,7 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,0 mm oranžový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,0 mm oranžový, 10 kusů
Kód: 2603303
Kód dod.: 896556
EAN: 4973227345147
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,0 mm jsou určeny pro účinné čištění mezizubních prostor, kam se běžný zubní kartáček nedostane.
-4%Sleva
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzámů na rty, 2× 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzámů na rty, 2× 4,8 g
Kód: 2301945
Kód dod.: 85272
EAN: 4005900532459
 
104.90 Kč
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada dvou pečujících balzámů pro jemné a chráněné rty během vaší dovolené.
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 01 Kiss From a Rose 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživující olej na rty 01 Kiss From a Rose 4 ml
Kód: 2306928
 
EAN: 4059729422064
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na rty hydra kiss od značky essence zajišťuje vysoce lesklý, nelepivý povrch. Kyselina hyaluron
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
29.90 Kč
9 966.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s vitaminem E, bílá.
Blistex Ultra OF 50+ balzám na rty, 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra OF 50+ balzám na rty, 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: BL642958
EAN: 8594044642958
100%
94.90 Kč
23 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Labello Pearly Shine, balzám na rty s výtažky z perel a hedvábí, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzám na rty s výtažky z perel a hedvábí, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
94.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte dokonalé rty, které budou svádět k polibku. Vyzkoušejte jemné složení s obsahem vzácných výtažků z perel a hedvábí. Výsledkem budou hedvábně jemné a hebké rty bez podráždění.
Essence Lip Swirl peeling na rty 8 g
Essence
Essence Lip Swirl peeling na rty 8 g
Kód: 2502349
Kód dod.: ES542809
EAN: 4059729542809
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte svým rtům jemnou péči a svěží vzhled díky peelingu na rty Essence LIP Swirl. Jeho tříbarev
Essence péče na rty Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Essence
Essence péče na rty Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Kód: 2601847
Kód dod.: ES593634
EAN: 4059729593634
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte rtům decentní tónování spolu s hloubkovou péčí díky odstínu 07 Sugardorable! z kolekce esse
Gliss regenerační elixír Night Elixir 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regenerační elixír Night Elixir 100ml
Kód: 2505786
Kód dod.: 855282
EAN: 5410091767334
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obnovte své vlasy přes noc – lehké sérum Gliss s extraktem z černých perel a systémem HAPTIQ regeneruje silně poškozené vlasy, posiluje jejich strukturu.
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,7 mm, 6 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, velikost 0,7 mm, 6 ks
Kód: 2210332
 
EAN: 8593534342354
100%
129 Kč
21.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
Atlantic mezizubní kartáček 0,6 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 0,6 mm, 5 ks
Kód: 2300634
Kód dod.: 896540
EAN: 8594035002068
 
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
Atlantic mezizubní kartáček 0,4 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 0,4 mm, 5 ks
Kód: 2300633
Kód dod.: 896539
EAN: 8594035002020
 
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
Atlantic mezizubní kartáček 0,8 mm, 5 ks
Atlantic®
Atlantic mezizubní kartáček 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2300635
Kód dod.: 896541
EAN: 8594035002075
 
49.90 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mezizubní kartáček důkladně vyčistí malé a obtížně přístupné mezizubní prostory. Pomáhá při prevenci zánětů dásní.
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hydratační sprej na vlasy, 150 ml
Kód: 2601150
Kód dod.: 855315
EAN: 9000101775624
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Aloe Boost hydratační sprej dodává vlasům hydrataci, svěžest a usnadňuje jejich úpravu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.