cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
DENAS UNI.MAT BÁZE C TRANSPAR. 0,7KG
DENAS UNI.MAT BÁZE C TRANSPAR. 0,7KG
Kód: 2505324
Kód dod.: 356046
EAN: 8592474097195
 
331 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 2 kg
Kód: 2502712
Kód dod.: 301432
EAN: 8595002300767
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
835 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
3 889 Kč
486.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
320 Kč
379 Kč
457.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
3 899 Kč
487.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0620 žlutá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0620 žlutá, 4 l
Kód: 2504613
Kód dod.: 187026
EAN: 8591235068054
 
2 005 Kč
501.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
REMAL VINYL báze B 8 KG
REMAL
REMAL VINYL báze B 8 KG
Kód: 2503978
Kód dod.: M30592
EAN: 8591235037098
 
1 395 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS 2V1 BÁZE A BÍLÁ 4 KG
Denas
DENAS 2V1 BÁZE A BÍLÁ 4 KG
Kód: 2506284
Kód dod.: 354158
EAN: 8592474096969
 
1 867.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá mat, 400 ml
Kód: 2501895
Kód dod.: 107003
EAN: 4009506099965
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá mat ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 270 Cappuccino, 5 + 1 kg
Kód: 2505045
Kód dod.: 401301
EAN: 8591235082982
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
429 Kč
462 Kč
71.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
BAKRYLEX BÁZE LESK C 0,7 KG
BAKRYLEX BÁZE LESK C 0,7 KG
Kód: 2504566
Kód dod.: 353742
EAN: 8591235055894
 
213.10 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DENAS BETON BÁZE A 0,7 KG
DENAS BETON BÁZE A 0,7 KG
Kód: 2506165
Kód dod.: 359136
EAN: 8592474096860
 
357.10 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HETLINE LF BÁZE A 1 KG
HETLINE LF BÁZE A 1 KG
Kód: 2503424
Kód dod.: 405206
EAN: 8594002533038
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.