cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
938 Kč
93.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, čokoládová 6.34
Kód: 2402607
Kód dod.: 870146
EAN: 3600542601535
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7001 stříbrnošedá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
1 020 Kč
1 145 Kč
85Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sjednocení vzhledu různých podkladů, vytvoření zrnitého povrchu, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, paropropustnost, tónovatelnost na tónovacích strojích.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
307 Kč
76.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gel na obočí a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
184.90 Kč
11 556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí transparentní gel 2v1 pro úpravu obočí a krátkých vlásků.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
575 Kč
287.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 5 kg
Kód: 2003119
Kód dod.: 8105505
EAN: 8595002300750
 
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
1 739 Kč
1 740 Kč
496.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pro silné zpevnění je zcela bez parfmeace a díky tomu je jeho složení velmi šetrné k pokožce hlavy.
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte vlasům pořádný objem! Se správným lakem snadno vytvoříte nadýchaný účes hodný hollywoodské hvězdy. Fixaci bez slepení a vysušení vám zajistí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodin, zachovává jejich hebkost, nevysušuje je a lze jej velmi snadno vyčesat.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
Kód: 2507813
Kód dod.: 870648
EAN: 3600524194802
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá pomáhá dosáhnout světlého odstínu s jemným perleťovým efektem.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 200 mandle, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 200 mandle, 5 + 1 kg
Kód: 2506071
Kód dod.: 401163
EAN: 8591235091427
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.