cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
1 809 Kč
1 935 Kč
361.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody a nikotinu.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
835 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
549 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
791 Kč
889 Kč
113Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
Kód: 2503476
Kód dod.: 107043
EAN: 4009506098111
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1018 žlutá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7032 tmavě šedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5012 světle modrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Belton
Belton Special barva ve spreji s kovovým efektem, imitace zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
217 Kč
542.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Imitace BRONZ nejen něco pro sochy - mnoho objektů získá díky úžasně opravdově působícímu povrchu antickou, uměleckou atmosféru, dobrá odolnost vůči poškrábání.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, velmi světlá blond duhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý mat ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.